נשמח לעזור גם לך להצליח!

פסיכומטרי בזמן הצבא

פסיכומטרי לחיילים

פסיכומטרי לחיילים

חיילים שרוצים לעשות פסיכומטרי בזמן הצבא יכולים ללמוד לפסיכומטרי בקורס פסיכומטרי מיוחד לחיילים או בקורס פסיכומטרי רגיל. שתי האופציות לא אידיאליות לחיילים. מה כן אידיאלי לחיילים? ערכת הכנה לפסיכומטרי צבא מבית ניב רווח פסיכומטרי.

ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח כוללת ספרי פסיכומטרי איכותיים שנכתבו במיוחד ללמידה עצמית, ולכן מתאימים לחיילים בצבא, למתמיינים לעתודה לפני צבא, לתלמידי תיכון, לאנשים עובדים ועוד.

רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
קורס פסיכומטרי בצבא

קורס פסיכומטרי בצבא

למה לא כדאי לעשות קורס פסיכומטרי מיוחד לחיילים?
קורסי פסיכומטרי לחיילים נוטים להיות מקוצרים יותר, ולכן לחוצים יותר. נוסף על כך, המכונים שמציעים אותם מנסים להיות גמישים ככל האפשר עבור החיילים, אך הדבר מורכב ביותר כאשר ישנם חיילים שיוצאים בסופי שבוע, חיילים שיוצאים יומיות ולוחמים שתקועים בבסיס שבועיים ומעלה.

מה אנו מציעים?
בעזרת ערכת הכנה ללימוד עצמי לפסיכומטרי, חיילים יכולים ללמוד בזמן ובמקום שהם בוחרים. מעבר לספרי הלימוד האיכותיים שלנו, תוכלו לצפות במגוון שיעורי וידאו בהם ניב רווח מסביר על נושאי פסיכומטרי רבים. תוכלו לעשות זאת בבית כאשר אתם בחופשה או כשאתם בזמן חופשי בבסיס! צפו בשיעור לדוגמא:
פסיכומטרי לחיילים - מחיר ואיכות

פסיכומטרי לחיילים - מחיר ואיכות

אם אתם חיילים וברצונכם לעשות פסיכומטרי בזמן הצבא סביר מאוד שתמצאו הנחה במכון פסיכומטרי מסוים או שתקבלו שובר הנחה (ואוצ'ר) לפסיכומטרי מהצבא. הנחות אלו משמעותיות והן מורידות את עלות הקורס עד לכ-500 עד 1000 ש"ח. המחיר הנמוך לעתים גורם לחיילים להשתכנע ולהירשם לקורס פסיכומטרי על אף שאין ביכולתם להגיע לכל המפגשים.

דבר נוסף, קורסי פסיכומטרי במחיר מוזל לחיילים לעתים נוטים להיות קצרים יותר או במתכונת חד-שבועית, כשעל החייל להשלים את החומר באמצעות למידה מרובה בבית או בצבא. התוצאה היא שתשלמו על קורס פרונטלי ותהיו מחויבים להגיע, אך תאלצו ללמוד הרבה בבית בעזרת ספרים שלא מותאמים ללמידה עצמית.

ניב רווח הכנה לפסיכמוטרי בזמן הצבא - מחיר ואיכות ללא פשרות!
אז במקום להתפשר על האיכות, בואו ללמוד לפסיכומטרי בזמן הצבא עם ערכת הכנה ללמוד עצמי!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
פסיכומטרי בפייסבוק

פסיכומטרי בפייסבוק

אז קראתם את הספרים וצפיתם בשיעורי הווידאו, אך עדיין יש משהו שאתם לא מבינים. אל דאגה, בין אם אתם בשמירות בבסיס ובין אם אתם בבית, אתם תמיד יכולים לקבל תמיכה מלאה בפייסבוק מצוות מדריכים מיומן שעובד במשרה מלאה וזמין עבורכם. תוכלו לשאול כל שאלה על חומר הלימוד, על הפסיכומטרי בכלל ועוד.
ללמוד פסיכומטרי בבסיס

ללמוד פסיכומטרי בבסיס

להשלמת מעטפת הלמידה הכוללת ספרים, שיעורי וידאו ותמיכה בפייסבוק בנינו עבורכם כלים נוספים ללמידה עצמית.

תוכנת מילים
תוכנת אוצר מילים מבית ניב רווח, מקיפה ומעודכנת, מכילה אלפי ערכים בעברית ובאנגלית, ומאפשרת לכם לתרגל מילים בדרכים מהנות וממכרות.


תוכנית לימודים יומית
תוכנית לימוד יומית שמסדרת עבורכם את חומר הלימוד. תוכלו ללמוד בהתאם לתוכנית, להתעכב על נושאים שאתם מתקשים בהם או לחלופין לדלג מעל נושאים שאתם שולטים בהם מצוין.


נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר