נשמח לעזור גם לך להצליח!

תשלום באמצעות הפיקדון הצבאי

שלב ראשון - שליחת בקשה לתשלום באמצעות פיקדון בחנות

שלב ראשון - שליחת בקשה לתשלום באמצעות פיקדון בחנות

חיילים משוחררים אשר מעוניינים לשלם על ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח באמצעות הפיקדון הצבאי, יכולים לעשות זאת ע"י מספר צעדים פשוטים.

ראשית עליכם להיכנס לחנות, לבחור בערכה שמתאימה לכם וללחוץ על הכפתור "תשלום מהיר עם הפיקדון הצבאי". לאחר מכן מלאו את הפרטים ולחצו "שלם באמצעות פיקדון".
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
שלב שני - מימוש כספי הפיקדון

שלב שני - מימוש כספי הפיקדון

כעת עליך לבצע את השלבים הבאים. זה ממש פשוט, מבטיחים!

יאללה מתחילים! עליך להיכנס לאזור האישי שלך באתר האגף והקרן לחיילים משוחררים.
ניתן להתחבר ע"י קוד משתמש וסיסמה או לחילופין - באמצעות הודעת סמס.בואו נמשיך! לאחר שהתחברת למערכת, לחץ כאן כדי לעבור לעמוד בקשה למשיכה מכספי הפיקדון.


כעת עליך ללחוץ על הכפתור הכחול - 'שלח SMS'.
לאחר קבלת הקוד, יש להזין בשדה 'קוד משתמש' וללחוץ "אישור".מה עכשיו: לאחר האימות בסמס, יש ללחוץ על הכפתור הראשון מימין - "מימוש פיקדון למטרת לימודים" ולאחר מכן על הכפתור האמצעי "שובר דיגיטלי (נשלח ע"י המוסד)".כמעט סיימנו! כעת יש לבחור את השובר הדיגיטלי שהפקנו עבורכם תחת שם המוסד "ניב רווח פסיכומטרי בע"מ" וללחוץ על הכפתור הירוק - "מעבר לתשלום". יש לקרוא ולאשר את התקנון וללחוץ על הכפתור הירוק "אישור".


במסך הבא יש לאשר את התנאים ולהמשיך קדימה:

סיימנו! לאחר אישורך במערכת של משרד הביטחון, ברוב המקרים אנו נראה את התשלום בתוך 24 השעות הקרובות (למעט תקלות בלתי צפויות וכדומה), ולאחר מכן ניצור איתך קשר, נפתח עבורך את כל התוכנות והלומדות במערכת הקשורים לקורס שרכשת, ונשלח את הספרים לכתובת שתבקש. אנו ממליצים שלאחר האישור תבצע צילום מסך ותשלח לנו את התמונה למייל sales.nivpsy@gmail.com או לוואטסאפ שמספרו 0587507608 (אם שכחת לעשת זאת, אל תדאג).ובינתיים... אם עדיין אין לך חשבון פעיל באתר ניב רווח פסיכומטרי, ניתן לפתוח חשבון בחינם כאן, ואנחנו נוסיף את המוצר ישירות לחשבונך כאשר תאושר בקשת התשלום שלך באמצעות הפיקדון הצבאי.

בכל מקרה ולכל שאלה ניתן להתקשר 0773330740.
יצירת קשר דרך האתר אפשרית כאן.

שיהיה לך המון בהצלחה!
ובקרוב נהיה בקשר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר