נשמח לעזור גם לך להצליח!

קורס פסיכומטרי לעתודה אקדמית

קורס פסיכומטרי לעתודה אקדמית

קורס פסיכומטרי לעתודה אקדמית

רק ניב רווח מתאים לתלמידי תיכון שרוצים להתקבל לעתודה! כי רק לניב רווח יש "פלקסומטרי".

הסיבה... היא שרק לנו יש תוכנית לימודים אישית מותאמת וגמישה שנבנית בדיוק לפי לוח הזמנים שלך, ולא לפי לוח הזמנים שנקבע כדי שיתאים לאחרים. לכן, אם באמת חשוב לך להתקבל לעתודה, חשוב שתדע שלא כדאי לך להירשם לקורס רגיל שהמועדים והשעות שלו נקבעו מראש כדי להתאים לתלמידים אחרים, אלא להירשם לניב רווח, לקבל תוכנית לימודים בדיוק לפי ימי הלימוד שלך, ולשפר משמעותית את הסיכויים שלך להתקבל לעתודה.


רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
תנאי קבלה לעתודה

תנאי קבלה לעתודה

בכל מקרה על מנת להתחיל את המיון למסלול העתודה האקדמית עליכם לקבל ציון פסיכומטרי רב תחומי הגבוה מ-590. בנוסף - הנתונים שיאפשרו לכם להתחיל מיון לעתודה אקדמית הם קב"א 52, דפ"ר 60 (כמו נתונים לקצונה!). אם טרם ניגשתם ל"צו ראשון" - לחצו כאן. בנוסף, יהא עליכם לעמוד בדרישות הקבלה של מוסדות הלימוד (פסיכומטרי* ובגרויות), אבל שימו לב - בכל מקרה על מנת להתחיל את המיון למסלול העתודה האקדמית עליכם לקבל ציון פסיכומטרי רב תחומי הגבוה מ-590.


חשוב לדעת שציון הפסיכומטרי הדרוש לקבלה משתנה בהתאם למקצוע המבוקש. אמנם ככלל - כאמור - ציון פסיכומטרי מינימלי לצורך התמיינות לעתודה הוא 590, אך לצורך התמיינות לתוכניות מסוימות כמו למשל תוכנית פסגות תדרשו להציג ציון פסיכומטרי של 675 ומעלה, כלומר ציון 590 מאפשר לכם להתחיל את תהליך המיון, אך אין להסיק מכך שהוא הציון המספיק בסופו של דבר לקבלה לכל התוכניות האפשריות.

אפשר לגשת לפסיכומטרי או בין כיתה י"א לכיתה י"ב ולגשת למועד "סתיו" (ספטמבר), או במהלך כיתה י"ב ואז להיבחן במועד "חורף" (דצמבר) או לכל המאוחר במועד "אביב" (מרץ/אפריל). האחריות לגשת לפסיכומטרי לפני הצבא מוטלת עליכם עתודאים לעתיד, ומומלץ לתכנן מראש לאיזה מועד אתם מעוניינים להירשם. קחו בחשבון שהמועד האחרון שייחשב לתהליך המיונים הוא מועד אביב.

מתי כדאי לגת? ישנם כאלה שטוענים שהזמן האידיאלי ללמוד למבחן פסיכומטרי לצורך מיון לעתודה הוא בחופש בין כיתה י"א לכיתה י"ב (יולי-אוגוסט), כלומר לגשת למועד ספטמבר, זאת על מנת שלא לפגוע בתקופת הלימודים הרוויה בבגרויות. זו אפשרות אחת, אך אפשר גם ללמוד לפסיכומטרי גם בכיתה י"ב בעזרת "פלקוסמטרי" של ניב רווח!. מעבר לכך שזה מבאס להעביר את תקופת החופש לפני הצבא בלמידה לפסיכומטרי אנו מאמינים שכדי להתקבל לעתודה אתם חייבים להשאיר לכם זמן לשיפור הציון אם לא תשיגו את הציון הדרוש.
ניב רווח נותן לך המון

ניב רווח נותן לך המון

אז מה אנו מציעים? פשוט לחץ/י כאן לראות את הפירוט המלא של הפסיכומטרי של ניב רווח, ותבין/י לבד שזה באמת רמה אחרת ממה שאחרים מציעים לתלמידי תיכון שרוצים להתקבל לעתודה. אנחנו חשבנו עליכם ועל הצרכים שלכם, ואנחנו היחידים שמאפשרים לכם ללכת בדרך למסלול העתודה הצבאית בעזרת ה"פלקוסמטרי".
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר