ספרים

נשמח לעזור גם לך להצליח!

פסיכומטרי לעתודה אקדמיתפסיכומטרי לעתודה? רק ניב רווח!

פסיכומטרי לעתודה? רק ניב רווח!

הדרך האופטימלית ללמוד לפסיכומטרי לפני הצבא או לצורך קבלה לעתודה היא לא בכיתה, לא עם מדריך אקראי ולא על חשבון הזמן היקר שלכם, אלא עם מעטפת הלימוד העצמי של ניב רווח פסיכומטרי. תפור עליכם. תראו בעצמכם:אז מה אנו מציעים?

אנו מציעים הכנה לפסיכומטרי בלימוד עצמי, מתוכנן היטב ומלא בכלים שימושיים שיסללו לכם את הדרך למסלול העתודה הצבאית המועדף עליכם.מעטפת הלמידה של ניב רווח פסיכומטרי כוללת:
  • חומרי לימוד שנכתבו במיוחד ללמידה עצמית כך שלא תצטרכו להגיע לכיתת פסיכומטרי שאינה מתאימה לכם.
  • סרטוני וידאו על נושאים שונים בבחינה אותם מעביר ניב רווח בעצמו, על לוח ועם שאלות לדוגמה. כמו מדריך בכיתה רק עם הרבה יותר ניסיון :-)
  • תמיכה בקבוצת פייסבוק סגורה, לכם ולשאפתנים כמוכם, בה תוכלו לשאול כל שאלה והמדריכים המנוסים שלנו יענו עליה במהרה.
  • תוכנית יומית ללמידה, שמארגנת עבורכם את כל החומר, כי בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
  • תוכנת מילים מקיפה ומעודכנת, המכילה אלפי ערכים בעברית ובאנגלית, באמצעותה תוכלו לתרגל מילים לפסיכומטרי בהנאה!
ניב רווח מציע לימוד עצמי לפסיכומטרי מהבית
איך אפשר לעזור לך?
מדריכי פסיכומטרי בפייסבוק

מדריכי פסיכומטרי בפייסבוק

תלמידי ניב רווח זוכים לתמיכת מדריכים מלאה בקבוצות פייסבוק סגורות. מה זה בעצם אומר, ולמה זה מתאים במיוחד עבור תלמידים שעושים פסיכומטרי לעתודה:ראשית, קבוצת פייסבוק סגורה זה אומר שכל תלמידי ניב רווח הניגשים למועד מסוים, חברים בקבוצה אחת שסגורה להם ורק להם. בקבוצה זו, אפשר לשאול על כל דבר מתוך חומרי הלימוד ולקבל מענה מהיר ואיכותי מצוות המדריכים המנוסים שלנו.לכם, תלמידי תיכון לקראת עתודה, לא מומלץ להיות כבולים לקצב הלימוד בכיתת פסיכומטרי הטרוגנית. עם ערכת הכנה ללימוד עצמי הכוללת תמיכת מדריכים בפייסבוק תוכלו ללמוד לבד, בקצב שלכם, ואם אתם נתקלים בבעיה תקבלו מענה אנושי איכותי מצוות מדריכים מיומן.
כי מי שבוחר ללמוד לפסיכומטרי ללא קורס זה לא אומר שהוא לומד לבד.
מסלול עתודה אקדמית

מסלול עתודה אקדמית

מסלול עתודה צבאית מיועד להכשיר מועמדים לצה"ל לשירות צבאי בתחומים אקדמיים שונים. דרישות קבלה למסלול עתודה כוללות הצגת ציון פסיכומטרי, כך שעליכם לעשות מבחן פסיכומטרי לפני הצבא. ציון פסיכומטרי לעתודה, העומד בתנאי הקבלה, משתנה לפי המקצוע המבוקש לעתודה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
פסיכומטרי לעתודה

פסיכומטרי לעתודה

כאמור תנאי הכרחי לקבלה לעתודה הוא ציון פסיכומטרי, כאשר ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבלה משתנה בהתאם למקצוע המבוקש. ככלל, ציון פסיכומטרי מינימלי לצורך התמיינות לעתודה הוא 570, ולצורך התמיינות לתוכניות מסוימות כמו למשל תוכנית פסגות תדרשו להציג ציון פסיכומטרי של 675 ומעלה. חשוב לציין שציון זה מספיק לתהליך המיון בלבד וסביר שכדי להתקבל ללימודים במוסדות הלימוד יהיה עליכם להציג ציון גבוה יותר. 

האחריות לגשת לפסיכומטרי לפני הצבא מוטלת עליכם עתודאים לעתיד, ומומלץ לתכנן מראש לאיזה מועד אתם מעוניינים להירשם. קחו בחשבון שהמועד האחרון שייחשב לתהליך המיונים הוא מועד אפריל.

ישנם כאלה שטוענים שהזמן האידיאלי ללמוד למבחן פסיכומטרי לצורך מיון לעתודה הוא בחופש בין כיתה י"א לכיתה י"ב (יולי-אוגוסט), כלומר לגשת למועד ספטמבר. זאת על מנת שלא לפגוע בתקופת הלימודים הרוויה בבגרויות. זו אפשרות אחת, אך אפשר גם ללמוד לפסיכומטרי בתקופת הלימודים. מעבר לכך שזה מבאס להעביר את תקופת החופש לפני הצבא בלמידה לפסיכומטרי אנו מאמינים שכדי להתקבל לעתודה אתם חייבים להשאיר לכם זמן לשיפור הציון אם לא תשיגו את הציון הדרוש.
קראו עוד על פסיכומטרי לעתודה

קראו עוד על פסיכומטרי לעתודה

נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות