נשמח לעזור גם לך להצליח!

פסיכומטרי לתלמידי תיכון

פסיכומטרי בתיכון

פסיכומטרי בתיכון

תלמידי תיכון רבים בוחרים לעשות פסיכומטרי לפני הצבא. חלקם זקוקים לציון פסיכומטרי לעתודה, וחלקים רוצים לנצל את אווירת הלימודים בתיכון, כשהחומר עוד "טרי" בראש, כדי לעשות פסיכומטרי ראשון.

רוצים לעשות פסיכומטרי בתיכון? ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח היא פתרון מושלם לקראת פסיכומטרי בזמן התיכון.

רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
ערכת פסיכומטרי תיכון מושלמת

ערכת פסיכומטרי תיכון מושלמת

ישנם מכוני פסיכומטרי שמציעים קורס פסיכומטרי לתיכוניסטים שלרוב מקוצר יותר מקורס רגיל. אחרים מציעים קורס פסיכומטרי מלא, אך גם במחיר מלא ועם כיתת פסיכומטרי מגוונת שלא בהכרח מתאימה לתלמידי תיכון. בעזרת ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח, תוכלו לקבל הכנה לפסיכומטרי שתפורה לתלמידי תיכון שאפתנים.

אנו מציעים גמישות מרבית - אתנו אין צורך להגיע לכיתת פסיכומטרי פעמיים בשבוע אחרי הלימודים בבית הספר, ואין סיבה לוותר על החופש הגדול. תוכלו ללמוד בבית עם ספרי לימוד איכותיים שנכתבו במיוחד ללמידה עצמית, עם שיעורי פסיכומטרי בווידאו ועם תמיכת מדריכים מלאה בפייסבוק.

שיעור וידאו לדוגמה:


ספרי הלימוד שלנו
מתעדכנים כל הזמן בהתאם לשינויים של המרכז הארצי, וזאת כדי לשקף את רוח הבחינה בצורה הטובה ביותר. אפשר לתרגל גם אונליין דרך האתר במחשב או בסלולר!

תוכנת המילים שלנו,
הכוללת אלפי ערכים באנגלית ובעברית, מאפשרת לכם להרחיב את אוצר המילים במילים בעלות סבירות גבוהה להופיע במבחן. התוכנה קלה לשימוש וכוללת תרגול מהנה וממכר דרך הסמארטפון או המחשב הנייד.
תמיכת מדריכי פסיכומטרי לתלמידים

תמיכת מדריכי פסיכומטרי לתלמידים

לימוד עצמי לפסיכומטרי זה לא אומר ללמוד לבד.
תלמידי ניב רווח זכאים להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה, שבה אפשר לשאול על כל דבר מתוך חומרי הלימוד ולקבל מענה מהמדריכים המנוסים שלנו. אפשר גם להתייעץ עם שאר החברים בקבוצה ולקבל מידע כללי על הפסיכומטרי. אתנו אתם אף פעם לא לבד!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
למה לבזבז זמן על קורס פסיכומטרי?

למה לבזבז זמן על קורס פסיכומטרי?

לא מבזבזים זמן - כתלמידי תיכון אין לכם סבלנות לשמוע את המדריך מסביר להוא שחזר הרגע מהודו על כפל מקוצר, ובצדק. אצלנו הכוח בידיים שלכם - יש תוכנית לימודים מסודרת ותוכלו לדלג על חומר שאתם שולטים בו, או לחילופין להתעכב על נושא שאתם מתקשים בו.

פסיכומטרי לעתודה

פסיכומטרי לעתודה

למידה לפסיכומטרי במהלך התיכון הכרחית לאלה שמעוניינים להתקבל לעתודה בצה"ל, היות שקבלה לעתודה אקדמית מותנית בהצגת ציון פסיכומטרי. הציון הדרוש לקבלה למסלולי העתודה הוא 570 ומעלה. קראו עוד על פסיכומטרי לעתודה. רוצים להיות עתודאים? ערכת ההכנה שלנו חוסכת לכם כסף ויותר מכל זמן יקר. אל תוותרו על חופשת הקיץ ואל תתפשרו על למידה בקורס פרונטלי.

מחיר ואיכות ללא פשרות
אז במקום לבחור בין קורס פסיכומטרי מקוצר לתיכוניסטים במחיר נמוך לבין קורס פסיכומטרי רגיל במחיר גבוה, תוכלו ליהנות גם מזה וגם מזה. הכנה לפסיכומטרי בזמן התיכון עם הערכה שלנו זה אומר לקבל הכנה מלאה ללא פשרות, בקצב שלכם ובמחיר מעולה!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר