נשמח לעזור גם לך להצליח!

מכתב לרוכשים - הנחיות שימושיות

מכתב לרוכשים

מכתב לרוכשים

הטקסט נכתב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד והוא מיועד כמובן לנשים ולגברים כאחד.

תלמיד יקר,
הרשה לי לברך אותך על הצטרפותך למשפחת ניב רווח פסיכומטרי, ולהודות לך על שבחרת בנו להיות לך לעזר בתקופה משמעותית זו בחייך. בתהליך הלמידה שאנו מציעים, אתה לא לבד. אנחנו ביחד.

בעמוד זה תוכל למצוא מידע שימושי שיהיה לך לעזר במהלך תקופת הלמידה.
  • רוצה לקבל עדכוני פסיכומטרי שוטפים? הצטרפו לעמוד "ניב רווח פסיכומטרי" בפייסבוק.
  • כדי להתמודד עם חומר הלימוד באופן מסודר ומובנה הכנו עבורך תכנית לימודים מותאמת בשם "פלקסומטרי". הפלקסומטרי היא תוכנית למידה גמישה שמתאימה את עצמה ללוח הזמנים שלך! היא מציגה לך בדיוק מה אתה צריך לעשות בכל יום, בהתאם לפרק הזמן שיש לך ללמידה לבחינה ולימי חופש שאתה מגדיר מראש. כך תוכל להתקדם בצורה מדורגת ומסודרת בחומר הלימוד ולהיות בטוח שתספיק לעבור על הכל לפני הבחינה.
  • זקוק לעזרה עם שאלה מחומר הלימוד? רוצה לשאול שאלה כללית על פסיכומטרי או להיוועץ במומחים שלנו? בדיוק בשביל זה קיימות כיתות הלימוד בפייסבוק. תלמידים שרכשו ערכת "קלאסיק" או "פרימיום" זכאים לתמיכת מדריכים בקבוצות הפייסבוק שלנו, בהתאם למועד שאליו הם ניגשים. חפשו בפייסבוק את המשתמש "ניב רווח", בקשו חברות ואנו נצרף אתכם לקבוצת הלימוד הרלוונטית.
  • הבהרה: התמיכה בקבוצת הלימוד בפייסבוק ניתנת לזכאים למועד אחד בלבד ועד חצי שנה ממועד הרכישה. אם ברצונך להצטרף לקבוצת לימוד למועד נוסף מעבר לזכאות של חצי שנה מכל סיבה שהיא, מחיר ההצטרפות יעמוד על 400 ש"ח והיא מותנית בהצגת אישור הרשמה לבחינה. נוסף על כך, הזכאות לתמיכה היא אישית לרוכשי ערכת הספרים ואינה ניתנת להעברה. בכל מקרה, צירוף לקבוצת לימוד נוספת יהיה לשיקול דעתה הבלעדי של החברה ונתון להחלטתה בלבד.
  • מעוניין לפתור מבחני אמת שפורסמו בעבר על ידי המרכז הארצי? כולם תחת לשונית "כלים שימושיים" באזור האישי באתר.
  • צריך להדפיס דפי תשובות או גיליון כתיבה לחיבורים? הכל נמצא באתר, תחת לשונית "כלים שימושיים".
  • מעוניין בבדיקת חיבור? בעלות של 59 לחיבור תוכל ליהנות מבדיקת חיבור מלאה שכוללת הערות והצעות לשיפור בגוף החיבור וציונים בממדי התוכן והלשון. קיימת אפשרות לבדיקה חלקית (ציונים בלבד) בעלות של 20 ש"ח לחיבור.
  • הבהרה: שירות בדיקת החיבורים כלול במחיר של ערכת "פרימיום" - כלומר תלמידי פרימיום זכאים לבדיקה מלאה של שלושה חיבורים ללא תוספת תשלום. תלמידים שרכשו ערכת "סולו" או ערכת "קלאסיק" יכולים לרכוש בדיקות חיבורים מלאות או חלקיות במחירים שהזכרנו קודם.
  • מעוניין לתרגל בתוכנת המילים? היא זמינה עבורך באתר.
  • תשובות למבחני הסימולציה שלנו תוכלו למצוא באזור תלמידים תחת לשונית כלים שימושיים - "פתרונות לסימולציות ניב רווח".
לכל שאלה נוספת אנחנו לשירותך בטלפון 1-800-750-760.
זכור, אתה אומנם "לומד לבד לפסיכומטרי" אבל אתה ממש לא לבד. אנחנו ביחד איתך.

בהצלחה!
רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר