נשמח לעזור גם לך להצליח!

פסיכומטרי בכיתת לימוד קטנה

חשיבות פסיכומטרי בכיתה קטנה

חשיבות פסיכומטרי בכיתה קטנה

בבואך לבחור קורס פסיכומטרי, יציעו לך נציגי החברות מגוון יתרונות ייחודיים אשר מאפיינים דווקא את הקורס שלהם. לצד חומרים איכותיים, מדריכים ותיקים ומנוסים ותרגולים רבים, חשוב לוודא כי חברת הפסיכומטרי מתחייבת גם לכיתת לימוד קטנה.

במאמר זה נסקור את היתרונות של לימודים לפסיכומטרי בכיתת לימוד קטנה ובתרומה של גודל הכיתה להצלחה בבחינה, ולבסוף נציג אפשרות של הכנה לפסיכומטרי באמצעות ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
מה קורה בכיתות גדולות?

מה קורה בכיתות גדולות?

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: סימולציה בכיתת הלימוד. אתם מסיימים את הבחינה בהרגשה נפלאה, אך כשאתם מתחילים לחשב את הציון - אתם מגלים עוד ועוד טעויות. לבסוף חושכות עיניכם – ציון הנמוך ב- 100 נקודות לפחות מזה שחשבתם שתקבלו. איך קרה הדבר? אתם נזעקים. אתם מרגישים אבודים, ניגשים למדריך ומבקשים ממנו עזרה בתשאול. המדריך הנחמד מנסה לייעץ לכם באופן כללי היכן להתמקד בהסתמך על הציונים שקיבלתם בכל חלק. אתם מנסים להסביר לו שסיימתם את הפרק המילולי בהרגשה נפלאה, ואינכם מבינים כיצד הגעתם למצב בו הציון הכללי שלכם בחלק זה כל כך נמוך.

המדריך המתבונן בתור התלמידים ההולך ומשתרך אחריכם, אובד עצות גם הוא, ומנסה להזמינכם לשעת קבלה. שניכם יודעים שלשעת הקבלה הזו לא תגיעו, ושגם אם תגיעו, תהיה גם היא עמוסה בתלמידים אובדי עצות. הסיטואציה הזו מאפיינת קורסי פסיכומטרי רבים בהם מצטופפים בכיתה אחת 40-45 תלמידים. כולם מבטיחים יחס אישי בעת הרישום, עזרה ותחקור אישיים, אך בזמן אמת – למדריך אין מספיק זמן או מוטיבציה לשבת עם כל תלמיד בנפרד ולתחקר עמו את הבחינה.
היתרונות בכיתה קטנה

היתרונות בכיתה קטנה

תלמידים רבים הולכים לאיבוד בכיתת לימוד גדולה. הרעש, הדיבורים, חוסר היכולת להדביק את קצב הכיתה, או לחילופין – השעמום הגדול כשהמדריך חוזר ומסביר נושא שכבר הבנתם לנוכח בקשות תלמידים אחרים. כדי להגיע למיצוי מקסימאלי של הפוטנציאל הפסיכומטרי של כל אחד, יש צורך בכיתת לימוד קטנה ובמדריך אשר מכיר כל אחד מהתלמידים, פנוי לערוך עמם שיחת משוב על הישגיו ותפקודו עד כה, ולייעץ לו באופן אישי באילו נושאים עליו להתמקד, במה הוא חזק ובמה עליו להשתפר.

בכיתת לימוד קטנה קל יותר לסנכרן את הקצב ואת התכנים המועברים לרמת רוב התלמידים. בנוסף, האווירה בכיתת לימוד קטנה נעימה יותר, התלמידים מכירים אחד את השני והמדריך מכיר אותם היטב, דבר המיטיב עם האווירה בכיתה ויוצר אווירת לימוד נינוחה ואופטימאלית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ואולי בכלל ללמוד לבד?

ואולי בכלל ללמוד לבד?

תלמידים רבים אשר מרגישים שחווית הלמידה שלהם, כמו גם הפוטנציאל הפסיכומטרי שלהם נפגע בשל חוסר יכולת להתאים את קצב הכיתה לקצב שלהם. מסיבה זו בדיוק, פונים תלמידים רבים כבר בזמן הלמידה שלהם במסגרת של קורס פרונטאלי לרכישת ספרי פסיכומטרי אשר יסייעו להם להבין תכנים שלא הבינו והם זקוקים לחיזוק ותרגול נוסף בהם.

לחילופין, תלמידים אשר למדו בעבר בקורס פרונטאלי ומרגישים כי הפעם הם מעוניינים ללמוד לבד, רוכשים גם הם את ערכות הספרים של ניב רווח פסיכומטרי, על הרכביהם השונים, כל אחד בהתאם לקצב שלו ולחומרים בהם הוא זקוק לתגבור נוסף.
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר