נשמח לעזור גם לך להצליח!

ענבר קרייף

ציון 654 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
ענבר קרייף - ציון פסיכומטרי ציון 654
אני זוכרת שנפלה עליי ההבנה שאם לא אגש למועד אפריל נשרפה לי שנת הלימודים הקרובה. ניסיתי לחייג לכל המכונים ללימוד פסיכומטרי - ההרשמה בכולם נסגרה. הכיתות מלאות וכבר עברו לפחות ארבעה שיעורים. הקורס היחיד שהסכים לקבל אותי דרש סכום אסטרונומי שלא יכלתי להרשות לעצמי. ישבתי בוכה בבית, מבינה שעם כל הרצון וציוני הבגרות הגבוהים שלי - אין אוניברסיטה בשבילי באוקטובר.

הציעו לי ללמוד לבד, ואני עם חרדת המתמטיקה שלי שלא פתחתי ספר לימוד מזה שלוש וחצי שנים בכיתי אפילו יותר. כשנרגעתי חיפשתי באינטרנט לימוד עצמי. האתר הנעים של ניב רווח שהיה מעוצב בצבעים מרגיעים משך אותי להשאיר טלפון. בבוקר למחרת התקשרה אלי נציגה מקסימה. הסברתי לה - אני לא מסוגלת מתמטיקה. לא מבינה. לא יודעת. היא אמרה שהכל בסדר. הכל יוסבר. רכשתי את הערכה באותו היום והצוות המדהים הפך עולם כדי שהחבילה תגיע אליי יומיים אחרי מחיפה לערד.

החודשיים הבאים היו אינטנסיבים. תוכנית של 80 ימים שהתחלתי באיחור אופנתי נדחסה לי לכדי 47 ימי לימוד. הכל מוסבר. הכל ברור. הכל בליווי. הכל פשוט. עם הזמן תפסתי את השיטה. יום הפסיכומטרי וכולם מחוץ לכיתות מספרים כמה כסף השקיעו ואיזה מספר בחינה וקורס זה מבחינתם, ואני מאבדת צבע. נכנסת למבחן ואומרת לעצמי - זו עוד סימולציה. זו רק סימולציה ואני בסלון בדירה.

חודש ושבוע מלחיצים של המתנה ואני גאה כל כך להגיד - הצלתם לי את שנת הלימודים. 
לא רק שקיבלתי 654 וכיוונתי לסיעוד (540) גם זכיתי בפטור מאנגלית.

תודה לכם על הכל!
ממליצה בחום.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר