נשמח לעזור גם לך להצליח!

סיימון שוורץ

ציון 724 - שיפור של 54 נקודות

הקודם
הבא
סיימון שוורץ - ציון פסיכומטרי ציון 724
אי שם בסוף כיתה י''א שמעתי על הפסיכומטרי, דיברו איתנו על איזשהו קורס שיעזור לנו להצליח בבחינה. הסבירו לנו גם שהקורס מותאם אישית לכל אחד ויביא אותנו לציון המקסימלי שאנחנו יכולים לקבל. כל ההבטחות האלו, ומחיר מוזל לקורס שיכנעו אותי להירשם. נפגשנו פעמיים בשבוע וקיבלנו מטלות בין המפגשים. מפה לשם, אף אחד מהמשתתפים בקורס לא עבר את ה-700. אני קיבלתי 670, אחד הציונים הגבוהים בקורס, אבל אז חשבתי לעצמי: הבטיחו לי את הציון המקסימלי שאני יכול לקבל, והרגשתי ש-670 זה רחוק מהציון שאני מסוגל להוציא, וכמובן הוא לא הספיק לי כדי ללמוד הנדסת חשמל במסגרת העתודה.

אז כתבתי כל מיני מילות מפתח בגוגל: ערכת ספרים, פסיכומטרי, שיפור ציון, טלפון משלוחים של בית הפנקייק וכו'. בסופו של דבר הגעתי לניב רווח, הסתכלתי על המחיר, וחשבתי: רגע, למה זה כל כך זול? (יחסית לשאר הקורסים והערכות) הייתי בטוח שזה משהו חובבני וניסיוני. אבל קראתי המלצות, בדיוק כמו שאתם עושים עכשיו, והבנתי בדיוק מה שאתם בטח כבר הבנתם: זו הערכה האידיאלית ללימוד פסיכומטרי! מעבר לערכה שמקיפה את כל החומר, יש תוכנית מסודרת של 80 יום (וגם פחות אם נזכרתם מאוחר) שדואגת שלא תבזבזו זמן, ושתוכלו גם לחיות בזמן הלימודים, מה שקורס לא מאפשר. כמות תרגול עצומה, הסברים מפורטים והכי חשוב: צוות מדריכים שעוזר בפייסבוק בכל שאלה שתשאלו תוך זמן קצר מאוד.

אתם אולי חושבים: ערכת לימוד עצמית, אני ארגיש לבד, יהיה קשה וכו'. אז הערכה היא אמנם עצמית, אבל איתכם לאורך כל הדרך תלמידים נוספים שלומדים ממש כמוכם, אתם יכולים לתקשר איתם דרך הפייסבוק, לעזור אחד לשני, לשאול, להתעניין וגם סתם לדבר.

בסופו של דבר שיפרתי את הציון, אמנם שאפתי ליותר, אבל לא רק שהתקבלתי להנדסת חשמל, אני בדרך לתוכנית "פסגות". יגידו לכם שאתם צריכים לדעת ללמוד לבד, התמדה ודברים כאלו, אבל אני אומר לכם שכל מה שאתם צריכים כדי להצליח זה רצון! ברגע שתרצו להצליח, בערך כמו שאתם רוצים לישון כשאתם עייפים, אז תצליחו!

לא אמרתי שזה לא יהיה קשה, אמרתי שזה יהיה שווה את זה!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים

תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי

איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר