נשמח לעזור גם לך להצליח!

עידו פורת

ציון 742 - ממליץ מאוד!

הקודם
הבא
עידו פורת - ציון פסיכומטרי ציון 742
שמעתי בפעם הראשונה על ניב רווח מידידה שלמדה באמצעות ערכת הספרים וקיבלה ציון מדהים (763!). זה סיקרן אותי, במיוחד משום שמהצד נראה היה שהיא התאמצה ונלחצה פחות מאנשים אחרים שהכרתי ולמדו במכונים שונים ומוכרים. הרעיון נזרע לי בראש אבל לא האמנתי שניב רווח מסוגל לתת לי את אותם הכלים להצליח כמו אחד ממכוני ההכנה שדורשים שעות של ישיבה בכיתה וגם הרבה יותר כסף. ככל שהזמן עבר שמעתי על יותר ויותר אנשים שלמדו, לומדים או מתכוונים ללמוד באמצעות החומרים של ניב והעניין התחיל להראות לי פחות הזוי. בנוסף, ניגשתי כבר בתיכון לפסיכומטרי פעם אחת – ככה שהרגשתי שיש לי קצת בסיס (למרות שהתכנית השתנתה מאוד) ושאני לא צריך הרצאות על כמה שהמבחן קשה, שצריך ללמוד ברצינות וכו'. טיעון נוסף שדחף את ניב רווח והשירות שהוא מציע לתחום האפשרי ואף כדאי מבחינתי הוא בזבוז הזמן שהרגשתי בקורס שעשיתי בתיכון – הייתי בכיתה שקצב הלימוד בה איטי מבחינתי והרגשתי שבלי המורה שחזרה על כל דבר כמה פעמים הייתי לומד מהר יותר.

ללמוד לפסיכומטרי זה לא מדע גרעין – אני לא חושב שצריך מורה שיאכיל אותך בכפית, ירגיע אותך ויגיד לך מה נכון ולא נכון. חוץ מזה, הבנתי שאם אני מתכוון ללמוד מקצוע קשה באוניברסיטה, כדאי שאני אתחיל כבר מעכשיו ללמוד למבחנים בלי שיחזיקו לי את היד. אמרתי לעצמי שעם תכנית מסודרת, שכוללת בתוכה הסברים ושיעורים כתובים, יחד עם היכולת שלי לשבת ללמוד הרבה אין סיבה שלא אצליח. הזמנתי את הערכה, חישבתי מראש את לוח הזמנים ככה שאפילו טסתי לחו"ל לשבועיים באמצע והתחלתי ללמוד. האמת שהלימודים אמנם דרשו ממני השקעה רבה, אבל הרגשתי בעיקר בחופשה – ישבתי במזגן, למדתי בצורה יעילה (בלי לבזבז זמן על להגיע לכיתה ולשבת שם 5 שעות כל פעם) ובסופו של דבר נשארו לי שעות פנויות לצאת, להתאמן ובעצם לעשות מה שבא לי.

ערכת הספרים של ניב רווח היא פתרון יעיל וחסכוני למי שיש לו תפיסה מהירה ו/או מוסר עבודה גבוהה. אני ממליץ על הערכה בחום – לא פגשתי עד היום אף אחד שהתאכזב, ההיפך הוא הנכון!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים

תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי

איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר