נשמח לעזור גם לך להצליח!

אריאל ברוך

ציון 708 - מרוצה מאוד!

הקודם
הבא
אריאל ברוך - ציון פסיכומטרי ציון 708
עשיתי את הפסיכומטרי הראשון שלי באחד המכונים, וקיבלתי ציון לא מספיק. החלטתי לקחת מנוחה קטנה, ולנסות שוב. ידעתי שאת המבחן השני אני הולך לעשות ללא קורס, שכן, ביננו, אחרי שלומדים את כל השיעורים, לשבת בכיתה ו"לבזבז" זמן להקשיב לדברים שכבר למדנו - לא יעזור ואף יזיק. מה שהעלה את ניב רווח למקום ראשון ברשימה אצלי היא העבודה הפשוטה שהערכה של ניב אכן מיועדת ונבנתה ללמידה עצמית. ידעתי בדיוק מה לעשות החל מהיום הראשון ועד היום האחרון. מה שאהבתי בערכה שצורת החשיבה שמלמדים כמעט ולא מסתמכת על טריקים, יש דגש חזק מאוד על הבנה עמוקה, ומנסיון, זה מה שעושה את ההבדל בבחינה - ההבנה הבסיסית לעומק.

בסופו של דבר אחרי שסיימתי את הערכה הרגשתי מוכן מאוד לבחינה, היה לי המון זמן למרתון (לפתור מבחנים של המרכז) והצלחתי להתייצב על ה730~750 בכל המבחנים (גילוי נאות - עשיתי את כל המבחנים של המרכז הארצי שקיימים עד כה). בבחינה עצמה הלך לי דיי טוב. לא נתקלתי במילים שאני לא מכיר, לא נתקלתי בשאלות שלא ידעתי 'לתקוף", אני מתאר לעצמי שמסיבות של לחץ והתרגשות טיפה עשיתי שטויות. לבסוף קיבלתי 708. מספיק לי למה שאני רוצה ללמוד? כן.

המסר שאני רוצה להעביר למי שקורא את זה, כי גם אני הייתי באותו המצב וקראתי את אותם ההמלצות - אפשר להצליח עם למידה עצמית ואפילו להנות מהתהליך, הערכה של ניב מתאימה למי שרוצה ללמוד לבד, התמיכה והמעטפת שניב מספק הופכות את תהליך הלמידה לחוויה. כשאני סיימתי עם הערכה, הרגשתי שיש לי את כל הכלים, וביום מושלם אפשר בקלות לגרד את ה-800. בהצלחה חברים!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר