נשמח לעזור גם לך להצליח!

יניב פרידמן

ציון 763 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
יניב פרידמן - ציון פסיכומטרי ציון 763
החל מרגע שחרורי מהצבא התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. למה? כי פחדתי ממה שחברים סיפרו לי על הפסיכומטרי, על זה שלא היה להם זמן לנשום בחודשים שלפני הבחינה וכו'. לאחר זמן מה החלטתי לוותר על הלימודים בפתוחה וללמוד לפסיכומטרי. בהתחלה בכלל לא ידעתי שהאופציה ללמוד בבית קיימת, וכשגיליתי שהיא קיימת ועוד במחיר זול משמעותית מכל קורס אחר, לא חשבתי פעמיים והזמנתי את הערכה.

אין סוף ליתרונות שהחלטה זו הביאה לי: ראשית הכסף - המכונים הכי זולים מציעים קורסים ב-5 אלף ש"ח, והערכה הכי יקרה של ניב רווח עולה כ-1500 ש"ח. שנית - הגמישות - התחלתי ללמוד לפי תוכנית 80 הימים לפני הזמן המוקצב, כך שגם היה לי זמן לעשות לעצמי ימי מנוחה מעבר לרגיל (אילוצים או שסתם לא היה לי כוח) וגם לחרוש סימולציות לפני הבחינה, דבר שלא היה מתאפשר לי בקורס רגיל. נוסף על כך, הלמידה בכיתה היא לפי קצב מסוים, שתיארתי לעצמי מההתחלה שיהיה לי איטי מדי, מה שבטוח היה גורם לי לדלג על כמה שיעורים ולגלות בדיעבד כמה הם חשובים.

אני ממליץ לכל מי שעומד להיבחן ויודע להגיד על עצמו שהוא מסוגל ללמוד לבד - ניב רווח. בסופו של יום הצלחתי גם לעבוד במשרה מלאה, גם ללמוד לפסיכומטרי ולהוציא ציון גבוה וגם לקיים חיי חברה!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר