נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!

סיון

ציון 773 - שיפור של 108 נקודות!

הקודם
הבא
סיון - ציון פסיכומטרי ציון 773
בפסיכומטרי הראשון אותו עשיתי בצבא הוצאתי 665 והייתי מאוכזבת. תפסתי את עצמי לפני השחרור, כשאני בתפקיד עם הרבה זמן פנוי, ורצון להתקדם. אז החלטתי ללמוד שוב לפסיכומטרי. חיפשתי באינטרנט "פסיכומטרי" לחיילים, והגעתי אל האתר של ניב רווח. בפעם הראשונה ראיתי מישהו שמכוון אותי ללמוד לבד. ללמוד בקצב שלי, להתמקד במה שאני צריכה. במקום להסביר לי שאני חייבת קורס, תוכנית לימודים אישית - לחודשיים או שלושה, לבחירתי. אז התקשרתי, תיאמתי, וקיבלתי את הספרים בדואר. יצאתי לדרך.

יום אחד בשעה מאוחרת התקשרתי ל"ניב רווח פסיכומטרי" להתייעץ על משהו. מהצד השני איזה בחור. לא זוכרת איך, אבל אז הבנתי שזה ניב. רווח. זה שהמכון על שמו... ושם היה המפנה האמיתי. הוא דיבר איתי בגובה העיניים, לא הבין למה אני בכלל מופתעת, שאל והתעניין בלימודים שלי ובאיך הם מתקדמים, ושיתפתי אותו בכל - בהיסטוריה של הפסיכומטרי שלי, בכמה אני עומדת בתוכנית הלימודים וכו'. והוא כיוון אותי. בהתבסס על מה שאמרתי לו הציע וגם ידע לדרוש - להתמקד הרבה פחות בכמותי, הרבה יותר במילולי, ולא לפחד גם מהאנגלית... וכשמסבירים לי לאט, אני עושה מהר. נכנסתי למרתון לימוד עצמי לקראת הבחינה.

כעבור חודש... בבית נשמעה צרחה... היה קצת קשה לקרוא. בעיקר בבוקר. בעיקר עם הדם בעיניים. 773. פאקינג 773!!! בעברית 149/150. התחום ממנו הכי פחדתי (תודה ניב!). ואחרי שצרחתי לחדר השינה של ההורים, חשבתי רק על להודיע לכם. להגיד לניב - "הכרחת אותי ללמוד, ותראה מה יצא. תתבייש!" :)

ללמוד תוך כדי עבודה זה לא פשוט מבחינת רצף, ו"כוח" ללמוד. אבל במעטפת והתמיכה הנכונה, זה לחלוטין אפשרי. אצלי זה היה אפשרי. ועם הרצון - גם אצלכם! ממני, סיון  :-)
נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!
2018 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים