נשמח לעזור גם לך להצליח!

יהב בן יעקב

ציון 716 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
יהב בן יעקב - ציון פסיכומטרי ציון 716
בערך שנה אחרי השחרור ואחרי כמה פעמים שדחיתי את זה, החלטתי שאני רוצה להיפטר סוף סוף מהפסיכומטרי. התקשרתי לכמה מכונים מוכרים וכולם רצו מחיר מוגזם לגמרי, החל מ-7 אלף שקל וחלקם כמעט 10. הרגיש לי שזה בזבוז כסף מטורף, וגם בזבוז זמן - אני בנאדם שקולט מהר יחסית אז למה לבזבז שעות בכיתה ולהתאים את עצמי לקצב של אחרים?

הרבה אנשים פקפקו כי איכשהו נצרב בתודעה שחייבים קורס בשביל פסיכומטרי - לדעתי זאת שטיפת מוח של המכונים (אפשר להבין למה). יש המון אנשים שמסוגלים ללמוד בכוחות עצמם ולא עושים את זה כי אמרו להם שאי אפשר. אני לא אשקר, כן צריך יכולות מסויימות, אבל ממש לא צריך להיות איינשטיין - זה בעיקר משמעת עצמית (למרות שאני דווקא אחד שהתכונה הזאת חסרה לו - אבל התרגלתי, למדתי להנות מהלימודים, יחסית).

למדתי בסופו של דרך הערכה של ניב רווח, מה שמאוד עזר לי בה היא התוכנית לימודים שמכוונת אותך ממש מה לעשות בכל יום - זה הקל עליי מאוד בהתמדה כי אני אחד שצריך שיגידו לו מה בדיוק לעשות, וגם כי אם פספסתי יום ידעתי בדיוק מה פספסתי ולא "נאבדתי".למדתי בזמנים שהיו נוחים לי, שילבתי את זה עם עבודה במשרה מלאה והוצאתי אחלה ציון בשבילי של 716.

ממליץ לכל מי שמאמין בעצמו וביכולות שלו - לא לפחד מזה!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר