נשמח לעזור גם לך להצליח!

אלן מוהפרה

ציון 654 - ממליץ מאוד!

הקודם
הבא
אלן מוהפרה - ציון פסיכומטרי ציון 654
אחרי שלושה מבחני פסיכומטרי הגיע הציון שאליו כל כך שאפתי. בסוף כיתה י"א הציעו לי לעשות קורס ולגשת לפסיכומטרי של ספטמבר, ואכן ניגשתי. לאחר שהציון לא הספיק לי ניגשתי גם בפברואר תוך שילוב ועומס של מתכונות ומבחנים של כיתת י"ב. ניסיתי ללמוד בעצמי לבד ושוב הציון לא הספיק לי. לאחר הפסיכומטרי השני הייתי קצת מיואש. מטרתי הייתה להתקבל לעתודה, ולתוכנית המצטיינים ברקים שאחד מתנאי הקבלה היא מעל 650 בפסיכומטרי ולכן ניגשתי גם למועד יולי.

לאחר התלבטויות רבות באיזו דרך ללמוד ולאחר ששמעתי המלצות רבות על ספריו של ניב רווח החלטתי ללמוד דרכו. כידוע לכולם, החודשים יוני ויולי הם חודשים עמוסים מאוד הן מבחינת הבגרויות של י"ב והן מבחינת ההכנות והחזרות למסיבת הסיום. באמצעות התוכנית שנמצאת באתר שמחלקת היטב את הימים הצלחתי לעמוד בכל התרגילים והמטלות כמעט כל יום וזאת תוך שילוב של בגרויות רבות. למועד הגעתי מוכן ואכן הצלחתי לגבור על הציון המפחיד כביכול 650.

אני מאוד ממליץ ללמוד דרך ספריו של ניב רווח בעיקר למי שנמצא במסגרת כלשהי, צבא או בית ספר, מפני שהתוכנית והספרים מאפשרים למידה טובה ורצינית תוך שילוב של מסגרת אחרת תוך כדי. בנוסף, ישנו צוות טוב מאוד וזמין בפייסבוק אשר מעניק הסברים טובים מאוד ומענה מהיר לכל שאלה.

תודה רבה לצוות ניב רווח!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר