נשמח לעזור גם לך להצליח!

מאי בוהדנה

ציון 744 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
מאי בוהדנה - ציון פסיכומטרי ציון 744
כשהחלטתי שאני רוצה לגשת לבחינה הפסיכומטרית, היה ברור לי שקורס הוא בכלל לא אפשרות. בדיוק סיימתי את התיכון והדבר האחרון שרציתי זה לחזור לכיתה צפופה, שרוב הפעמים הקצב בכלל לא תואם את ההתקדמות שלי. מעבר לכך, ממש לא היה בא בחשבון מבחינתי לשלם סכומי עתק על "החוויה" הזאת.

התחלתי לחפש באינטרנט ערכות לתרגול ולמידה. למזלי, האתר של ניב רווח הופיע בפניי. הופתעתי לגלות שקיימת ערכה שהיא בדיוק מה שאני צריכה- ערכה ללימוד עצמי. אחרי שיטוט באתר הכולל קריאה של עשרות ממליצים והתרשמות מתכני האתר, החלטתי שזוהי הערכה שתדריך אותי לפסיכומטרי. היה בי חלק שחשש, הרי זה הפסיכומטרי הראשון שלי, ולא ידעתי בדיוק איך דברים עובדים.

ברגע שקיבלתי את הערכה, כל החששות שלי נעלמו. כיומיים אחרי ההזמנה, קיבלתי שיחה מנציג אדיב אשר נתן לי הדרכה כללית וראשונית. מספר ימים אחרי, שליח כבר חיכה לי בפתח הדלת עם הערכה המלאה. הערכה הכילה את כל מה שהייתי צריכה ואפילו יותר. ההסברים המעולים, השיעורים המנוסחים בצורה מדהימה, ויותר מהכל- התרגול. הכמות העצומה של התרגול הייתה בדיוק מה שהייתי צריכה, ויותר מכך- איכות התרגילים. רמת הקושי הייתה קצת מעל הרמה במבחן, והסימולציות היו מעולות. בכל שאלה או התלבטות המדריכים בקבוצת הפייסבוק עזרו, ותוך דקות ספורות קיבלתי תשובות מנומקות ומועילות.

קיבלתי ציון שמאפשר לי ללמוד כל מה שאני רוצה בארץ, ובכל אוניברסיטה. זה היה הפסיכומטרי הראשון והאחרון שלי, ואני כל כך מאושרת שעשיתי את הבחירה המצוינת הזאת בניב רווח.

אני ממליצה על הערכה בחום לכולם, ומודה לצוות המעולה!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר