נשמח לעזור גם לך להצליח!

אביב בן שחר

ציון 697 - שיפור של 47 נקודות!

הקודם
הבא
אביב בן שחר - ציון פסיכומטרי ציון 697
אני חושבת שעיקר הגדולה של ניב רווח היא לא בתלמידים שמקבלים 740. תלמידים כאלה הם לרוב בעלי יכולות גבוהות מאוד שבאמת לא צריכים קורס בשביל לקבל את הציון הגבוה, תלמידים שיכולים לשבת לפתור בבית מבלי להסתבך יתר על המידה. הגדולה שלהם היא דווקא בתלמידים שיושבים על הציונים ה"רגילים", כי זה באמת מה שמעיד שערכת ההכנה של ניב רווח מהווה תחליף ראוי לקורס פרונטאלי בכיתה. אם יש תלמידים שזקוקים למסגרת ולתמיכה ועדיין הצליחו להגיע לציון גבוה, כנראה שאפשר גם בלי להוציא כל כך הרבה כסף על קורס. וזה מה שהופך את ניב רווח לרלוונטים לא רק לגאונים שבינינו או לאלו שעושים פעם שניה.

כשניגשתי לפסיכומטרי פעם ראשונה חבר טוב אמר לי לעשות אצל ניב רווח. הוא קיבל 749 ואני הסקתי שזה "לגאונים בלבד". נרשמתי לקורס פרונטאלי ואכן קיבלתי תמיכה ותהליך למידה טוב, אך רגיל לחלוטין, לא כזה שמצדיק 8000 שקל. ואז בפסיכומטרי השני שלי ניגשתי דרך ניב רווח פסיכומטרי. שיפרתי מ-650 ל-697, והתלהבתי מאוד מהציון, כי גם אם הוא היה פחות מהסימולציות בבית, הוא מספיק לי לקבלה וזה מה שחשוב. 

אני חושבת שהרבה אנשים שחושבים שאי אפשר לעשות פסיכומטרי תוך כדי משהו כי זה מה שקורס דורש, דווקא יכולים להבין שעם המעטפת הנכונה זה אפשרי. אני לא עשיתי כלום בפסיכומטרי הראשון חוץ מלהתעסק בפסיכומטרי, בשני שלי עכשיו, עבדתי והתאמנתי והמשכתי את חיי כרגיל. שעות הלמידה נטו לא השתנו בין שני המועדים, למדתי את אותה כמות שעות- פשוט אצל ניב רווח הרגשתי שהכל מובנה ומסודר ולא בזבזתי שעות רבות על שיעורים בכיתה.

אני חייבת לומר שהחומרים של ניב רווח ברמה מעולה, אני עשיתי את התכנית של 80 ימים בשינויים קלים אבל היא מאוד דינאמית ונוחה. התכנית מכווינה לבצע מרתון ארוך וסימולציות רבות כך שמעבר להכנה של החומר יש פה הכנה מנטלית מעולה. התמיכה של הצוות מדהימה. מהירות התגובה על שאלות והסבלנות להסביר כל דבר מיליון פעמים מעוררת הערכה. אני חושבת שמה שהכי מיוחד פה זה היחס האישי שכל אחד מקבל, והתחושה שבאמת אכפת להם ואפילו לניב באופן אישי מהתלמידים והצלחתם ולא רק לנסות לבנות מותג ולהלל אותו כמו במוסדות אחרים. הפכתם את הסיוט הזה (ועוד בפעם השנייה) לחוויה נעימה שגררה תחושות הצלחה ואת המלצתי הכנה לכל מכריי הרווחתם ביושר. :-)
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים

תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי

איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
רועי טנסקי - ציון פסיכומטרי 656
656
רועי טנסקי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר