נשמח לעזור גם לך להצליח!

בר גנוסר

ציון 776 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
בר גנוסר - ציון פסיכומטרי ציון 776

מאז ומעולם היה לי ברור כי לקורס פסיכומטרי איני מתכוון להירשם וזאת משתי סיבות: אחת: המחיר הכספי. בנוסף, וחשוב מכך - קצב הלימוד בכתה אשר חששתי כי הוא עשוי לעכב אותי במקום לקדם אותי. עם שחרורי מהצבא ביררתי עם חברים כיצד ניתן ללמוד לבד והאם הדבר בכלל אפשרי. בבירורים שעשיתי נתקלתי בשם אחד שבלט מאד- ניב רווח. אמנם חברה פחות גדולה וידועה, שאת שמה שמעתי פעמים ספורות בלבד, אך כאשר נכנסתי לאתר האינטרנט הבנתי מיד כי חיפושיי תמו, ואני אלמד רק עם "ניב רווח פסיכומטרי".

ערכת הספרים של ניב רווח פסיכומטרי היא היחידה אשר מתאימה באמת ללימוד עצמי, הן מבחינת ההסברים והן מבחינת תכנית הלימוד המפורטת אשר מלווה את הנבחן עד ליום המבחן עצמו. עוד באותו היום רכשתי את הערכה והתחלתי בעבודה. לשמחתי, גיליתי כי הספרים מאורגנים, ההסברים נהירים והמענה המהיר בפורום מעולה. תכנית הלימוד הנוחה אפשרה לי לעבור על מגוון נרחב של שאלות תוך ידיעה כי ביום האמת הסיכוי שאופתע משאלה כלשהי קטן.

ומה לגבי "הטריקים" אותם לומדים בקורס? מדובר במיתוס ותו לא. נוכחתי לדעת כי כאשר מבינים את החומר לעומק אין צורך להשתמש בשיטות שונות אשר לא מבטיחות הצלחה ודאית במבחן עצמו.
מאז שסיימתי בעצמי עם המבחן הספקתי להמליץ לעשרות חברים על ניב רווח פסיכומטרי, ולאחרונה אני נמנה עם צות המחקר והפיתוח האיכותי בחברה.

אם יש לך מוטיבציה ומשמעת עצמית מדובר בפתרון האידיאלי עבורך!

check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר