נשמח לעזור גם לך להצליח!

עומר יוסיבאש

ציון 728 - מרוצה מאוד!

הקודם
הבא
עומר יוסיבאש - ציון פסיכומטרי ציון 728
כשרציתי להתחיל וללמוד לפסיכומטרי, חיפשתי תכנית לימודים איכותית וטובה מצד אחד, אבל בגלל אילוצי עבודה גם תכנית שתיתן לי חופש פעולה יחסי ותאפשר לי ללמוד בקצב ובנוחות שלי. אחרי התייעצות עם חברים החלטתי ללכת על ערכת הלימוד של ניב רווח, בחירה שמהר מאוד גיליתי שהיא הייתה הבחירה הכי טובה שיכולתי לעשות.

התכנית של ניב רווח היא לא פחות מנהדרת - בין אם זה ההדרגתיות ברמת הקושי, מה שבאמת מאפשר תחושת התקדמות נטולת תסכולים; בין אם זה המענה המהיר והיעיל שיש עם המדריכים; בין אם זה היכולת לבחור במה להתעכב יותר ובמה פחות על סמך הידע שלי (מה שמן הסתם פחות אפשרי בכיתה עם תלמידים בעלי קשיים שעשויים להיות שונים משלכם); בין אם זה העובדה שבכל שבוע מוגדר יום חופש (מה שעוזר במקרים רבים לסדר את הראש ובמקרים מסוימים להשלים פערים ולרווח את התכנית במקרי עומס)... רשימת היתרונות באמת ארוכה.

ביום המבחן נכנסתי לכיתה והרגשתי נינוח - תחושה שרק מעטים נוהגים לתאר בה את מבחן הפסיכומטרי. אני באמת מאמין שערכת הלימוד היא הסיבה לכך: ידעתי שמה שיופיע במבחן הוא בדיוק מה שתרגלתי בחודשים האחרונים, ובאמת ככה הרגשתי במבחן - מוכן.

אני רוצה להגיד תודה לצוות המעולה של ניב רווח, שענו על כל שאלה בצורה הכי מפורטת, ברורה ואיכותית שיש, בסבלנות ותוך זמן קצר, ובהצלחה לכל הנבחנים העתידיים! בטוח שכמוני - גם אתם לא תצטערו על הבחירה.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר