נשמח לעזור גם לך להצליח!

מאיה כהן

ציון 720 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
מאיה כהן - ציון פסיכומטרי ציון 720
נרשמתי למועד פברואר ולקחתי את הלימודים בקלות. שאני אצטרך קורס? הרי אני אחד האנשים המבריקים שאני מכירה. החלטתי על מינון של פרק בחינה אחד פעם ביום יומיים, קצת להיזכר בנוסחאות, בלי למדוד זמנים, עם לעגל פינות, ונמלאתי גאווה כשהוצאתי ציונים מעולים.

בלילה של יומיים לפני הבחינה גיליתי שאני כל כך גרועה בפסיכומטרי שאני אפילו לא מחשבת נכון את הציון, וצריך לחסר את כלל הטעויות שעושים, ולא את הממוצע שלהן. פתאום מציון 700 שבו הערכתי שאני נמצאת התחוור לי שאני מגרדת את ה-500 מלמטה. בעיה. הלכתי לבכות קצת בחדר, ולמחרת קמתי נחושה; דחיתי את מועד הבחינה ומכרתי את הגאווה העצמית כדי לרכוש ים תרגילים (בקטע טוב) ומסגרת זמנים הגיונית והגונה.

הערכה שהזמנתי הגיעה עוד באותו יום; ומיכאל, נציג השירות האדיב עשה ככל יכולתו בכדי לעודד אותי ולזרוע בי תחושת מסוגלות מחודשת. ממליצה על הערכה של ניב רווח כי קשה מאוד למצוא תרגילים וחומרי לימוד רלוונטיים בכמות גדולות באינטרנט וחבל להשקיע את התסכול, המאמץ והזמן במקום הלא נכון. עזבו, זה מספיק קשה גם ככה. מעבר לכך הכל עניין של משמעת עצמית. תרגול, תרגול ועוד תרגול עד שזה בכלל לא עובר דרך המוח, אלא מתבצע בידיים באוטומט.

סוף שמח - זה הצליח על הניסיון הראשון. התקבלתי לאוניברסיטה.
שיהיה לכם המון בהצלחה.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר