נשמח לעזור גם לך להצליח!

ליפז ללוש

ציון 728 - שיפור של כמעט 100 נקודות!

הקודם
הבא
ליפז ללוש - ציון פסיכומטרי ציון 728
שנה לאחר שלקחתי חלק בקורס מוזל המיועד לתלמידי תיכון, החלטתי לנצל את מעט הזמן שנותר לי לפני הגיוס ולגשת שוב לבחינה, במטרה לשפר את הציון. ידעתי שהפעם הבחירה הנכונה ביותר בשבילי תהיה ערכת הספרים של ניב רווח. בחירה שהתבררה כמובן כנכונה. שיפרתי את הציון שלי כמעט ב-100 נקודות ואף השגתי פטור מאנגלית!

תכנית הלימודים אפשרה לי לנהל את הלמידה לפי הקצב שלי ובהדרגה. דבר שלא התאפשר לי בקורס עקב כמות שיעורים מוגזמת למדיי שלא רק שלא הובילה אותי ליעד שלי אלא גם גרמה לייאוש ותסכול. עמדו לפני 60 ימים ללמידה ובאמצעות תכנית הלימודים ל-56 ימים של ניב רווח יכולתי לנהל לעצמי את לוח הזמנים ואף לשלב עבודה במקביל ללמידה. ההסברים בספרי הלימוד מפורטים מאוד והשאלות והסימולציות ברמה גבוהה כמו זו של המרכז הארצי. נפתחה קבוצת פייסבוק בה זכינו לליווי מתמיד מצד צוות המדריכים המקצועי של ניב רווח, למדנו אחד מהטעויות של השני ועזרנו אחד לשני. דבר נוסף שהתרשמתי ממנו מאוד הוא בדיקת החיבורים והמשוב המפורט והמדויק שקיבלתי שעזר לי לשפר את החיבור שלי מקצה לקצה. כל זה הביא אותי ליום הבחינה בטוחה בעצמי ובידיעה שאין סיכוי שאופתע ואתקל בדבר שלא נתקלתי בו במהלך הלמידה. והתוצאות היו בהתאם להשקעה.

אני יודעת שזה לא פשוט להחליט היכן ללמוד, אם לקחת קורס או לא, האם בכלל זה הזמן הנכון לגשת, אבל חשוב לזכור - עדיף מוקדם מאשר אף פעם. עם ערכת ספרים וליווי מתמיד מצד צוות מדריכים מקצועיים כמו של ניב רווח - אל תהססו, הגעתם למקום הנכון!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר