נשמח לעזור גם לך להצליח!

הרשמה למבחן יעל ומועדי הבחינה

דרכי ההרשמה למבחן יעל

דרכי ההרשמה למבחן יעל

שימו לב! ההרשמה למבחן מתבצעת באתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה או בדואר ישראל. למידע נוסף אתם יכולים לפנות למרכז הארצי בטלפון 02-675-9555.

ניתן להיבחן במבחן יעל מיד לאחר הבחינה הפסיכומטרית ללא עלות נוספת. הרישום למבחן יעל מיועד אך ורק לאלה שלא נבחנו בבחינה הפסיכומטרית או שרוצים להיבחן במבחן יעל בנפרד.

אלה אשר מעוניינים להיבחן שוב בבחינת יעל, אינם מחויבים בהמתנה בין המועדים השונים, ויכולים להיבחן מיד במועד הבא. עם זאת ישנה תקופת המתנה של 35 ימים בין בחינת יעל ליעלנט או בין יעלנט ליעל או בין יעלנט ליעלנט.
הגעת למקום הנכון!
טרם רכשת הכנה למבחן יעל?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
הוראות לרישום מקוון

הוראות לרישום מקוון

ההרשמה למבחן יעל, באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה, הינה קלה ופשוטה. היכנסו לאתר ועקבו אחר הוראות הרישום בכל שלב. לנוחיותכם אלה הם שלבי הרישום באתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה:

במסך הראשון עליכם לאשר שקראתם את נוהלי ההרשמה. במסך השני יש למלא פרטים אישיים כגון: שם פרטי, שם משפחה, תעודת זהות וכדומה. בחלק התחתון של המסך עליכם למלא פרטי התקשרות שונים, כגון: כתובת, דוא"ל, טלפון וכדומה. לאחר מכן תועברו למסך בו תוכלו לבחור היכן להיבחן, סמנו את האפשרות המועדפת עליכם. לאחר סימון המיקום המועדף, תגיעו למסך "דיווח ציונים" במסך זה יש לכם אפשרות לסמן לאלו מוסדות לימוד יישלח הציון שלכם. הציון נשלח אוטומטית לכל האוניברסיטאות, אך אם אתם מעוניינים שהציון יישלח למכללה מסוימת תוכלו לסמן זאת כעת. שימו לב, בקשה לשליחת הציון למכללה מסוימת לאחר ההרשמה מצריכה תשלום נוסף, לכן השתדלו לסמן זאת בעת ההרשמה. לאחר מכן יופיע מסך בו תמלאו את פרטי כרטיס האשראי לצורך תשלום הבחינה. בסוף התהליך ואישור התשלום יופיעו פרטי הבחינה כולל השיבוץ שלכם למקום הבחינה.
מועדי בחינת יעל

מועדי בחינת יעל

להלן מועדי בחינת יעל בשנת 2023:
  • 5.7.23 (ד') ט''ז תמוז תשפ"ג | תאריך סיום הרשמה: 17.5.23 | אזורי הבחינה: דרום, י-ם, מרכז, צפון
  • 4-5.9.23 (ב'-ג') י''ח-י''ט אלול תשפ''ג | תאריך סיום הרשמה: 11.7.21 | אזורי הבחינה: טרם נקבעו
  • 8,10.12.23 (ו', א') כ''ה כסלו, כ''ז כסלו תשפ"ד | תאריך סיום הרשמה: 17.10.21 | אזורי הבחינה: טרם נקבעו

בכל המועדים הנ"ל מתקיימות בחינות בתנאים מותאמים בתאריך הבחינה הרגילה או בתוך שבוע לפניו או בתוך ארבעה שבועות אחריו.


נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
הכנה למבחן יעל

הכנה למבחן יעל

באתר שלנו ישנו מידע נוסף על מבחן יעל ובאפשרותכם לתרגל מבחן יעל לדוגמא. כמו כן, תוכלו לרכוש את ספר ההכנה למבחן יעל או לרכוש תרגול מבחן יעלנט אונליין.

לסיום, לכל הנבחנים, המון בהצלחה! - צוות ניב רווח הכנה למבחן יע"ל.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר