נשמח לעזור גם לך להצליח!

מערכת תרגול הכנה למבחן יע"ל - הוראות שימוש

הוראות שימוש

הוראות שימוש

ברוכים הבאים למערכת התרגול של ניב רווח – הכנה למבחן יע"ל

כמה הנחיות קצרות לפני שמתחילים לתרגל:
לאחר שתירשמו למערכת תוכלו למצוא בסרגל הכלים השחור שבחלקו העליון של המסך את הדו"ח האישי שלכם בו תוכלו לצפות בקצב התקדמותכם במקבצי התרגול השונים. בנוסף, בכותרת העמוד, בסמוך לשמכם, ניתן לראות את תוקף החבילה שלכם, בהתאם לפרק הזמן שרכשתם. בתום הזמן התרגול ייסגר באופן אוטומטי.


הדו"ח האישי מחולק לארבעה נושאים: חיבור, ניסוחים מחדש, הבנת הנקרא והשלמת משפטים, ובדומה למבחן האמת, התרגול בכל אחד מהנושאים מתקיים במתכונת רבת ברירה (שאלות אמריקאיות), למעט במטלת הכתיבה, שם עליכם לכתוב חיבור על דף באופן ידני.


הקלקה על כל אחד מנושאי התרגול תפתח שני סוגי תרגילים:

מקבצים

החלוקה למקבצים מאפשרת לכם לתרגל שאלות בודדות בכל מקבץ, תוך מדידת הזמן התואם לזה שיעמוד לרשותכם במבחן האמתי. בחלק זה תוכלו לקרוא שיעור כתוב בכל אחד מנושאי הבחינה, לעקוב אחר מספר המקבצים שפתרתם, להתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם עבור כל מקבץ ועבור כל אחד מחמשת הנושאים. בסיום כל מקבץ, לאחר שתקליקו על הכפתור "שליחה", יופיע מתחת לכל שאלה הסבר מפורט, כך שתוכלו לתחקר את תשובותיכם ולהבין כיצד ניתן היה לפתור את השאלה.

פרקים מלאים
בחלק התחתון של המסך תוכלו למצוא פרקים מלאים הכתובים במתכונת מבחן יע"ל. בפרקים אלו תוכלו למצוא מספר שאלות התואם לזה המופיע במבחן, ולתרגל עמידה בזמנים של פרק שלם, ממש כמו במבחן האמיתי. לאחר שתסיימו לפתור את הפרק המלא, תוכלו לקבל משוב על מספר התשובות עליהן השבתם נכונה, ולהתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם בכל פרק כזה.
הגעת למקום הנכון!
טרם רכשת הכנה למבחן יעל?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
פתרון סימולציות מלאות

פתרון סימולציות מלאות

למעוניינים לפתור בחינה מלאה במתכונת אמיתית, אנו ממליצים לפתור לפי הסדר שלושה פרקים מלאים ברצף בסדר הבא:
סימולציה 1: פרקים 1,2,3
סימולציה 2: פרקים 4,5,6
סימולציה 3: פרקים 7,8,9

שימו לב – עליכם לפתור את הפרקים המלאים תוך הקפדה על עמידה בזמנים המוקצבים לכם בתוך כל פרק, ולא תינתן הפסקה בין הפרקים. 
דגשים חשובים

דגשים חשובים

  • לא ניתן לסיים מקבץ או פרק אם לא סימנתם את כל התשובות שבו. לכן, גם אם לא עמדתם בזמנים המוקצבים – נחשו את התשובה והקליקו על כפתור "שליחה".
  • לא ניתן לפתור שוב מקבצים או פרקים שנפתרו. על כן, תכננו היטב את הלמידה: כדאי לקרוא תחילה את השיעורים הכתובים, לפתור את המקבצים (גם אם לא תעמדו בזמן המוקצב לכם) ורק לאחר מכן לעבור לתרגול של פרקים מלאים.
  • משך הבחינה הינו 55 דקות.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר