נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחני יעל לדוגמא + פתרונות מפורטים

תרגול מבחני יעל

תרגול מבחני יעל

לרשותכם שני מבחני יעל לדוגמא ופתרונות מפורטים. המבחנים שלהלן לקוחים כולם מתוך פרסומים רשמיים של המרכז הארצי לבחינות והערכה. זכויות היוצרים על מבחנים אלו שייכות למרכז הארצי לבחינות והערכה, ולו בלבד. הפתרונות המופיעים בעמוד זה נכתבו על ידי צוות המדריכים של ניב רווח פסיכומטרי, והם מוצעים בחינם. בהצלחה! 

באפשרותכם לתרגל את מבחן יעל בתנאי אמת. לצורך תרגול נכון, פתרו את המבחן לדוגמא לפי הזמנים המוקצים לכל פרק בזמן אמת. הזמן המוקצב לחלק הראשון במבחן יעל הינו 20 דקות לפרק הראשון ו-20 דקות לפרק השני. הזמן המוקצב לחלק השני, כתיבת חיבור, הינו 15 דקות. כלומר, אורכו של כל המבחן הינו 55 דקות. לאחר מכן, תוכלו לקרוא את הפתרון המפורט למבחן יעל שנכתב ע"י מדריכי ניב רווח פסיכומטרי. באתר שלנו תמצאו מידע נוסף על מבחן יעל ותרגול מבחן יעל אונליין. בנוסף, תוכלו לרכוש ספר הכנה למבחן יעל.
הגעת למקום הנכון!
טרם רכשת הכנה למבחן יעל?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
תרגול נוסף

תרגול נוסף

לצורך הכנה טובה ומוצלחת למבחן יעל, מומלץ לרכוש ספר הכנה למבחן יעל הכולל הסבר לפתירת סוג השאלות המופיעות במבחן יעל, מבחני יעל לדוגמא עם פתרונות מפורטים ועוד חומר לימודי רב לקראת מבחן יעל. בנוסף, ניתן לתרגל מבחן יעל וללמוד את סוג השאלות המופיעות בו ע"י תרגול מבחן יעל אונליין.

קראו עוד על ערכות ההכנה למבחן יעל אשר מוצעות באתר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר