נשמח לעזור גם לך להצליח!

הכנה למבחן יעל

הכנה נכונה למבחן יעל

הכנה נכונה למבחן יעל

מבחן יעל מיועד למי שנבחן בבחינה הפסיכומטרית בשפה שאינה עברית. המבחן מיועד גם לאלה שלא נבחנו בבחינה הפסיכומטרית, אך התבקשו להיבחן במבחן יעל ע"י מוסד הלימוד בו הם עתידים ללמוד. מבחן יעל לסיווג רמת העברית אינו קשה במיוחד וניתן לעבור אותו בהצלחה בעזרת הכנה נכונה. על מנת שתוכלו להצליח במבחן יש להכיר את מבנה הבחינה וסוג השאלות המופיעות בה. מומלץ לחזור על מושגים בסיסיים ולתרגל שאלות רבות כפי שהן מופיעות במבחן יעל.

במידה ואתם מצליחים לקרוא ולהבין עברית ברמה בסיסית, אין סיבה לעבור קורס בעברית לצורך הצלחה במבחן יעל. בעמוד זה מפורטות דרכי הלמידה להכנה נכונה למבחן יעל.
טרם רכשת הכנה למבחן יעל?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
ספר הכנה למבחן יעל

ספר הכנה למבחן יעל

ספר ההכנה למבחן יעל מורכב מ-2 כרכים. כרך ראשון מכיל הסברים מלאים ותרגולים בנושאים: השלמת משפטים, ניסוח מחדש, הבנת הנקרא וכתיבת חיבור. אלה הם הנושאים עליהם תבחנו במבחן יעל. בנוסף, כרך זה כולל הסברים ורקע בסיסי על מושגי יסוד בשפה העברית, כגון: כינויי גוף, הטיות פעלים, חלקי דיבר, מילות קישור, שייכות ועוד.

כרך שני מכיל סימולציות למבחן יעל. ישנן חמש סימולציות הכתובות בדיוק כמו מבחן יעל במתכונתו הרשמית, כולל הזמן המוקצב לכל פרק. מומלץ לערוך סימולציות לאחר שסיימתם לתרגל את החומר לקראת הבחינה. תרגול רב של סימולציות נועד לדמות את בחינת יעל על כל היבטיה, לאפשר לכם לבחון את עצמכם ולתרום לתפקוד בזמן אמת.
תרגול מבחן יעל אונליין

תרגול מבחן יעל אונליין

במידה ואתם לומדים טוב יותר באמצעות מחשב ולא ע"י ספר לימוד, בנינו עבורכם את כלי תרגול האונליין שלנו. תרגול מבחן יעל אונליין מכיל מאות שאלות ותרגילי חיבור רבים, כולל פתרונות והסברים מפורטים. בנוסף, גם ערכת התרגול אונליין מכילה חמש סימולציות כולל פתרונות מלאים.

את ערכת ההכנה אונליין למבחן יעל ניתן לרכוש לפרקי זמן שונים החל משבוע ועד חודשיים. במידה והינכם נבחנים במבחן יעל בתקופה הקרובה וטרם התכוננתם למבחן, אתם יכולים לרכוש את תרגול האונליין למבחן יעל ולהתחיל לתרגל כבר עכשיו.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
סימולציות מבחני יעל

סימולציות מבחני יעל

כלי חשוב בעת הלמידה למבחן יעל הינו הסימולציות. דרך פתירת סימולציות ובדיקת הפתרונות המפורטים שאנו מציעים, אתם יכולים לתרגל את החומר, לתרגל את סוג השאלות, לדמות את המבחן, להפחית את הלחץ לקראת המבחן ולשפר את זמן העבודה שלכם ברגע האמת.

מעבר לסימולציות שאנו מציעים בערכות ההכנה למבחן יעל, ישנם באתר מספר מבחני יעל לדוגמא כולל פתרונות מפורטים. אתם יכולים להתחיל בפתירת מבחן יעל לדוגמא ולהבין יותר טוב מהי בחינת יעל וכיצד ניתן להתכונן אליה היטב.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר