נשמח לעזור גם לך להצליח!

תקופת הלמידה לפסיכומטרי

מתי לגשת לפסיכומטרי?

מתי לגשת לפסיכומטרי?

אחת השאלות שגורמת לרבים מאיתנו לשבור את הראש היא השאלה מתי עדיף להיבחן - מתי כדאי לגשת למבחן הפסיכומטרי - בתיכון? בצבא? אחרי הצבא? יש הטוענים כי הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לגשת לפסיכומטרי בזמן התיכון. לטענת המצדדים בהצעה זו, סיכויי ההצלחה של תלמידי תיכון הניגשים לבחינה הפסיכומטרית גבוהים יותר מנבחנים אחרים, משום שלתיכוניסטים יש יתרון בולט על פני הנבחנים שניגשים לפסיכומטרי שנים רבות אחרי שסיימו את לימודיהם. היתרון נובע מכך שהנבחנים התיכוניסטים נמצאים במסגרת לימודית, מורגלים בשינון ובהתכוננות לבחינות.

אחרים יטענו כי עדיף לגשת לפסיכומטרי בזמן הצבא, בשל ניצול נכון של הזמן הפנוי במהלך השירות הצבאי. האפשרות ללמוד בעזרת ערכה ללימוד עצמי, יכולה להתאים במיוחד לחיילים, זאת משום שרבים מהם אינם יכולים להשתתף בקורס פרונטאלי מפאת שירותם הצבאי. תוכלו למצוא באתר שלנו מידע נוסף על לימוד עצמי לפסיכומטרי.

לעומת זאת, רבים טוענים כי עדיף לעשות פסיכומטרי אחרי הצבא, שכן הדבר מאפשר למידה לפסיכומטרי עם יותר זמן פנוי ללמידה. בנוסף, חיילים משוחררים לרוב בוגרים יותר נפשית מאשר תלמידי תיכון או חיילים, ויכולים להתמודד עם הבחינה בצורה טובה יותר.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
כיצד להתכונן לתקופת הלמידה?

כיצד להתכונן לתקופת הלמידה?

אנו ממליצים לבצע מספר פעולות לפני תחילת הלמידה לפסיכומטרי, שיחסכו בהמשך זמן ותסכולים, ואף ישפרו את יכולת הלמידה שלכם, בקיצור - להיכנס קצת לעניינים. כל המידע על הדרכים המומלצות להתכונן לתקופת ההכנה למבחן הפסיכומטרי, בלינק המצורף.

בנוסף, משיחות שערכתם עם חבריכם, גיליתם בוודאי שמי שיכול להרשות לעצמו מבחינה כלכלית, מעדיף שלא לשלב עבודה עם למידה לפסיכומטרי, אנו סבורים שחבל, ושדווקא כדאי לשלב בין עבודה לפסיכומטרי. באופן כללי מומלץ ביותר לשלב "שוברי שגרה" במהלך הלמידה לפסיכומטרי. שעות עבודה שבמהלכן המוח אינו טרוד בשאלות פסיכומטריות הן מנוחה מצוינת למוח, ותופתעו לגלות, שהלמידה בשעות האחרות הופכת ליעילה ואפקטיבית. כמות שלא מומלץ להפריז בשעות העבודה, ורצוי לתכנן נכון את הזמן שלכם בין הלמידה למבחן והמנוחה ממנו.
האם ניתן ללמוד לבד?

האם ניתן ללמוד לבד?

אנחנו באמת ובתמים מאמינים שהתשובה לשאלה הזו היא "כן", אולם היא תלויה במספר גורמים אישיותיים ונסיבתיים של הנבחן. אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד ולראות כי ניתן גם ניתן לעשות פסיכומטרי ללא קורס.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי

ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי

עבור נבחנים רבים, בין אם מדובר בפעם השנייה בה הם ניגשים למבחן ובין אם זו הפעם הראשונה שלהם, ערכה ללימוד עצמי יכולה להיות אופטימלית להליך הלמידה ולהצלחה בבחינה עצמה.

אל חשש. זה אפשרי, והכל תלוי בכח הרצון שלכם. ניב רווח פסיכומטרי מציע ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי, הכוללת ספרי פסיכומטרי, סימולציות ושיעורים מפורטים.

אל תהססו ליצור עמנו קשר בנוגע לכל שאלה על הערכה והליך הלימוד העצמי.
התקשרו: 1-800-750-760 ואחד מנציגנו ישמח לעזור.
טיפים להצלחה בפסיכומטרי

טיפים להצלחה בפסיכומטרי

לאחר שתגיעו מוכנים לתקופת הלמידה, קראו כיצד להצליח בפסיכומטרי. מאמר זה מכיל תשובות למגוון שאלות: איך מוציאים ציון טוב בפסיכומטרי? איך מתמודדים עם החלק הכמותי? איך מתמודדים עם החלק המילולי? ואיך צולחים את פרק האנגלית?
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר