נשמח לעזור גם לך להצליח!

הרשמה לפסיכומטרי ותשלום באמצעות הפיקדון

הקדמה

הקדמה

ניתן לשלם באמצעות הפיקדון הצבאי בעת ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית, אולם לא ניתן לעשות זאת באופן מקוון דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

לנוחיותכם, במאמר זה מפורט אופן ההרשמה והתשלום באמצעות הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. שימו לב לכל הפרטים והקפידו למלאם כראוי כדי להימנע מאי נעימויות ועיכובים בהרשמה לבחינה הפסיכומטרית.

סרטון מידע על הרשמה לבחינה הפסיכומטרית שלא באמצעות הפיקדון הצבאי

* הסבר על תשלום באמצעות הפיקדון על ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח
רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית

ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית

ראשית יש לרכוש ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית, אותה תוכלו להשיג בחנויות הספרים סטימצקי וצומת ספרים או בחנויות ספרים באוניברסיטאות השונות (מלבד אוניברסיטת ת"א).

ניתן לרכוש את ערכת ההרשמה גם דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. שימו לב שקיימת ערכת הרשמה נפרדת לכל שפה בה הבחינה מתקיימת. ערכות הרשמה לפסיכומטרי בשפה הרוסית, הספרדית, הצרפתית והאנגלית ניתנות לרכישה באמצעות האתר בלבד.

בתוך ערכת ההרשמה קיים טופס הרשמה לבחינה אותו יש למלא במלואו.
בקשה למשיכת כספים מהפיקדון האישי

בקשה למשיכת כספים מהפיקדון האישי

באתר האינטרנט של הקרן לחיילים משוחררים של משרד הביטחון ניתן להוריד את טופס הבקשה למשיכת כספים מהפיקדון האישי. יש להוריד את הטופס ולמלא אותו במלואו. לאחר מכן יש לגשת לאחד מסניפי הבנק בו אתם מעוניינים לממש את הבקשה (בנק הפועלים או בנק לאומי). בבנק תקבלו את ספח התשלום על הבחינה.

שימו לב, סניף הבנק בו תמשכו את כספי הפיקדון לראשונה, ישמש אתכם לצורך משיכות עתידיות וכן לקבלת כספי הפיקדון בתום חמש שנים מהשחרור (אם לא ממשתם את כולו).
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
שליחת הטפסים למרכז הארצי לבחינות ולהערכה

שליחת הטפסים למרכז הארצי לבחינות ולהערכה

ערכת ההרשמה מכילה מעטפה קטנה עליה כבר רשומה הכתובת של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. הכניסו לתוך המעטפה את טופס ההרשמה ואת ספח התשלום שקיבלתם מהבנק, ושלחו את המעטפה בדואר רשום.

שימו לב, לאחר כשבוע אתם צפויים לקבל אישור על ההרשמה, אם לא קיבלתם אישור, מומלץ לפנות למרכז הארצי לבחינות ולהערכה לצורך בירור.

ניתן לשלם באמצעות הפיקדון על ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח.
עברו לעמוד המידע על תשלום באמצעות הפיקדון בעת רכישת ערכת הכנה לפסיכומטרי.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר