נשמח לעזור גם לך להצליח!

יובל אפרון

ציון 756 - שיפור של 83 נקודות!

הקודם
הבא
יובל אפרון - ציון פסיכומטרי ציון 756

שמעתי על ניב רווח מחבר שגם כן ניגש איתי באותו מועד (אפריל 2015) ורכש את הערכה, הייתי כבר אחרי בחינה אחת שלפניה לקחתי קורס והייתי מאוכזב מהציון הראשון, מה שגרם לכך שאזלו כוחותיי מקורסים, והחלטתי לקחת את עצמי בידיים וללמוד לבד, אך ממש מהרגע שהתחלתי ללמוד לבחינה נוכחתי לדעת כי זה ממש לא לבד, המענה המהיר והיחס האישי מהמדריכים בקבוצה בפייסבוק הפך את חוויות הלמידה לקלילה יותר ויעילה יותר.

החששות העיקריים שלי לקראת הבחינה היו טמונים בפרקים המילוליים, שנחלתי בהם כישלון חרוץ בבחינה הקודמת, והייתי חייב שיפור דחוף בהם, כמו כן הייתי זקוק לחידוד קצר באנגלית ובנושאים הכמותיים שלא היו לי איתם יותר מידי בעיות, החומר מהר מאד התגלה כחומר מעמיק ומקיף, ההסברים היו מעולים וכמות החומר לתרגול הייתה איכותית ורבה שמאד תרמה לי להגיע לבחינה מוכן לפרקים המילוליים ה"אימתניים" בפרט, ולבחינה כולה בכלל.

יצאתי מהבחינה בהרגשה טובה שהלך לי ממש טוב והתוצאות לא איחרו לבוא, שיפרתי ב-23 נקודות את ציון הגלם המילולי שלי ל-137, ואת ציוני הכמותי והאנגלית העליתי למקסימום האפשרי: 150, שיפרתי את הציון ב-83 נקודות מהפעם הקודמת. אחרי הבחינה הראשונה חששתי שמא לא יהיה לי מספיק סכם כדי להתקבל למסלול פסגות בעתודה האקדמית, אך אחרי הבחינה והציון המעולה, אני כמעט בטוח שאתקבל.

אני ממליץ בחום רב לכל מי שרוצה ללמוד לבחינה הפסיכומטרית לעשות זאת דרך הערכה של ניב רווח, גם אם זוהי הפעם הראשונה שלו. חומר רב, איכותי ומקיף, הסברים מעולים וצוות מדריכים שזמין בכל עת גרמו לחוויית הלמידה ובעיקר לתוצאות להיות מהממות כמו שהן.

check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר