נשמח לעזור גם לך להצליח!

רוני זהבי

ציון 716 - שיפור של 76 נקודות!

הקודם
הבא
רוני זהבי - ציון פסיכומטרי ציון 716
שלום לכל המתלבטים למיניהם :)

לפני עשרה חודשים חזרתי מהטיול הגדול שהתארך והפך באורח פלא לשנתיים בחו"ל. תלושה מהמציאות ונאחזת בחמש יחידות שעשיתי אי שם לפני חמש שנים בי"ב, הבנתי שאצטרך לעשות פסיכומטרי. קיבלתי 640 אחרי שהשקעתי את הנשמה והחיים, וגיליתי שאני צריכה לשפר ל646 כדי להתקבל למשפטים בתל אביב. שלושה חודשי קורס שהלכו לפח, שלא לדבר על ה-5,000 שקל ששולמו (אחרי 50% הנחה לפריפריה!!!). תסכול כזה לא היה לי מאז כיתה ה' כשהייתי שורה אחרונה בריקודי עם!

לקח לי חצי שנה עד שהצלחתי לאגור מספיק כוחות, להתעלות על האגו ("מההה זה מבחן ממש מטומטם ולא משקף כלום") ולגשת שוב. לכל אורך הדרך - תמיד היה לי למי לפנות. אף פעם לא הרגשתי "לבד" מול החומר. את שמונה השעות שלוש פעמים בשבוע שהייתי יושבת בכיתה ופותרת תשבצים בקורס הקודם, ניצלתי כדי ללמוד ולעבוד על הצדדים החלשים יותר. אפילו המשכתי לעבוד בשתי עבודות כמעט עד הרגע האחרון.

השיטה שלכם לא רק נכונה בעיניי. היא גם מסתכלת למבחן הזה בעיניים, לא כמו כל הקורסים שיעשו הכל כדי למכור לנו שללמוד עשר שעות ביום זו הדרך להצליח. להגיע למבחן שבור ומותש לא נותן כלום... כבר במבחן היה ברור שלא יוכלו להפתיע בשום צורה, וההרגשה כשיצאתי הייתה שהיה הוגן! לא היה יותר קל מהבחינה הקודמת - פשוט ההכנה הייתה מקיפה-אך-לא-מתישה ברמה הנדרשת בדיוק. אפילו הסימולציות האחרונות שיקפו במדויק את הציון.

אז לא רק שקיבלתי את מה שרציתי, אלא שעכשיו בבוקר שאחרי אני אמורה לבחור באיזו אוניברסיטה ארצה ללמוד, ותחת איזו מלגה ;)

תודה רבה! ממליצה בחום.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר