נשמח לעזור גם לך להצליח!

ענבר בן ארצי

ציון 694 - שיפור של 67 נקודות!

הקודם
הבא
ענבר בן ארצי - ציון פסיכומטרי ציון 694
שמי ענבר בן ארצי, בת 22 ועם עבר לא קטן עם קורסי פסיכומטרי. היה לי ברור מההתחלה שאת הציון שאני צריכה על מנת להתקבל ללימודים בטכניון – אני אקבל גם אם אצטרך לעבוד קשה. לאחר שני קורסים בהם הרגשתי כי למרות שהשקעתי מעבר למקסימום, לא הצלחתי למצות את יכולותיי ביום המבחן והן בהכנה אליו לא הרגשתי שאני מכוונת למקום הנכון, ובסופו של דבר החלטתי להקשיב לעצתה של חברתי, ולפנות לניב רווח פסיכומטרי.

החלטתי לרכוש את הערכה ללימוד עצמי וללמוד ברגוע, עם ההמלצה לחלוקת הזמנים – ואפילו עבדתי פחות זמן מהמומלץ, והעסקתי את עצמי בנושאים אחרים במקביל. הרגשתי שמכינים אותי הרבה יותר טוב למבחן ואולי אפילו יותר טוב ממה שאני צריכה. הגעתי ליום המבחן בהרגשה רגועה, כמו הולכת לפתור שאלון טריוויה לשעות הפנאי. יצאתי בהרגשה טובה וכשקיבלתי את הציון לא האמנתי! שיפרתי ב- 67 נקודות מהציון הקודם שלי! קיבלתי 694, פטור באנגלית, הרבה מעל המצופה ואפילו יותר ממה שהייתי צריכה על מנת להתקבל למה שרציתי.

אני ממליצה מאוד ללמוד עם ניב רווח פסיכומטרי – הרמה גבוהה ומתאימה למבחן, שאלות ומילים מגוונות, חלוקת זמנים נוחה והגיונית, ואין הרגשה של לחץ סביב כל הנושא, יש מענה טוב מאוד באתר לשאלות וגם בספרים עצמם. לא נתקלתי בהכנה טובה שכזו. מאוד ממליצה!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר