נשמח לעזור גם לך להצליח!

ידידיה סמסון

ציון 732 - פסיכומטרי ראשון!

הקודם
הבא
ידידיה סמסון - ציון פסיכומטרי ציון 732
בתחילת חודש דצמבר החלטתי לנסות להתקבל לעתודה הרפואית של צה"ל. לאחר כמה בירורים נודע לי שהמועד האחרון שניתן לגשת בו למבחן הפסיכומטרי הוא אפריל 2016. מכיוון שחודש אפריל הוא באמצע תקופת הבגרויות של כיתה י"ב, החלטתי לגשת בפברואר למרות שנותרו לי רק כחודשיים ללמוד. לאחר התלבטות החלטתי לא להצטרף לקורס מפאת חוסר זמן וניסיון לא להעמיס על עצמי יותר מדי מבחינה לימודית, ולאחר שבדקתי מספר ערכות ללימוד עצמי הזמנתי את הערכה של ניב רווח.

הופתעתי לגלות את המגוון הרחב של הנושאים שהספרים עוסקים בהם, ובנוסף ההסברים הארוכים והמפורטים לנושאים מסויימים – הסברים שעזרו לי מאוד בנושאים שלא נתקלתי בהם בעבר בכלל. למדתי בממוצע מספר שעות ביום בחודשיים הללו ובשלושת השבועות שלפני הבחינה התחלתי לפתור סימולציות – בעיקר את הסימולציות שהגיעו עם הערכה של ניב רווח. כלל הציונים שלי נעו בסביבות ה-700.

לבסוף, ביום הבחינה הגעתי מוכן יחסית לאחר שקראתי את הטיפים באתר ובחוברות שקיבלתי, והבחינה עברה יותר טוב ממה שציפיתי. הציון שקיבלתי הפתיע מאוד לטובה – 732! אני חייב לציין שללא התרגולים הרבים וההסברים המפורטים בספרים של ניב רווח לא הייתי מגיע קרוב לציון כזה.

ידידיה
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר