נשמח לעזור גם לך להצליח!

יועד לירון

ציון 652 - 134 בחלק המילולי!

הקודם
הבא
יועד לירון - ציון פסיכומטרי ציון 652
ה"רומן" שלי עם הפסיכומטרי היה יחסית ארוך (שני קורסים: אחד בהיי קיו ועוד אחד בקידום). בדיוק כשחשבתי להרים ידיים ולא להיבחן שוב, כשאת הציון 600 בקושי הצלחתי לגרד מלמעלה - פורסם כי הבחינה עוברת רפורמה משמעותית כולל הוספת פרק כתיבה. החלטתי שאני חייב לתת לעצמי צ'אנס פעם נוספת ואחרונה ולראות האם השינוי יישחק לטובתי. רכשתי מניב רווח פסיכומטרי את כל ערכת המילולי, כולל שירות בדיקת החיבורים.

לגבי התוצאות המדהימות - עדיף לי להתחיל דווקא מהסוף. לא רק ששיפרתי בענק לציון 652, אלא גם הציון המילולי, שבאופן קבע היה הנמוך ביותר שלי, הפך לציון הכי גבוה – 134! זה הוכיח לי שבדיקת החיבורים של ניב רווח הייתה מקצועית ותואמת במדויק לציפיות המרכז הארצי ובכך נותנת מענה לכל אותם אנשים שלומדים לבד ללא קורסים. בנוסף, הסימולציות של ניב רווח, ואני יכול להגיד בלב שלם – היו המאתגרות ביותר שראיתי אי פעם, ואני אומר את זה בתור אחד שפתר הרבה סימולציות של הרבה מכונים. זה גרם לי לפתור פרקים בבחינה בצורה הרבה יותר טובה ומהירה ובכך לחסוך זמן יקר!

לסיכומו של דבר, שיפור של ציון כזה לא בא סתם ובטח לא במזל - ספרי הפסיכומטרי של ניב רווח היו בהחלט חלק עיקרי ומשמעותי בזה, ועכשיו אני יכול להרשות לעצמי להירשם לעוד מוסדות השכלה גבוהה נוספים!
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר