נשמח לעזור גם לך להצליח!

קורל צ'ופניק

ציון 700 - שיפור של 28 נקודות!

הקודם
הבא
קורל צ'ופניק - ציון פסיכומטרי ציון 700

שלום לכולם,
במסגרת היותי בכיתה י"ב החלטתי להיבחן בבחינה הפסיכומטרית על מנת לנסות לקחת חלק בעתודה האקדמית. בחופש הגדול שבין י"א ל י"ב, השתתפתי בקורס פסיכומטרי ממש זול (עלותו הייתה 1000 ש"ח), ניגשתי לבחינה וקיבלתי 672. אמנם הציון גבוה יחסית, אך לי הוא לא הספיק (רציתי ללמוד רפואה). לכן, החלטתי להיבחן שנית במועד מרץ 2013. רציתי ללמוד לבד בבית ולחסוך את זמן הישיבה בכיתת קורס כמו גם את הזמן היקר של הנסיעות ואת אלפי השקלים שצריך להשקיע. שוטטתי באינטרנט, ולאחר חיפושים רבים הגעתי למסקנה שערכת הספרים של ניב רווח היא הפתרון האידיאלי עבורי! התחלתי במרתון לימודים לקראת הבחינה. הזמן שעמד לרשותי מרגע קבלת ההחלטה על בחינה נוספת ורכישת הספרים היה חודשיים בלבד, שגם הם היו גדושים בלימודים שגרתיים בבתי הספר ובגרויות חורף.

אז הזמן היה קצר והמלאכה הייתה מרובה. הורדתי את ניהול הזמנים המומלץ מאתר האינטרנט של ניב ודבקתי בו. כל יום עשיתי את הנדרש למעט לימוד אוצר מילים שאליו לא נשאר לי זמן. ההסברים בספרים והתרגול קלעו בול לצרכיי, וללא ספק החליפו מסגרת קורס איכותית במיוחד. למרות שנשאר לי מעט תרגול אותו לא סיימתי, ניגשתי לבחינה עם סיפוק עצמי וידע עשיר מבעבר. כמובן בבחינה הלחץ וההתרגשות השפיעו מאוד, אך ניסיתי להיות מרוכזת ככל האפשר. (נ.ב - הכתיבה שהייתה לי בבחינת הפסיכומטרי הייתה זהה למטלת כתיבה שהופיעה בספר הלימוד של ניב רווח!!!). החלק השנוא עליי היה עברית, אך התרגולים של ניב רווח עזרו לי להוציא 137 בעברית דבר שלא חלמתי עליו בתחילת לימודיי. מתמטיקה- 142, אנגלית- 118. ובכן, ציון של 700 בפסיכומטרי, כיתה י"ב, למידה עצמית, נראה לי די מספק ומספיק בהחלט ללימודים באוניברסיטה (אמנם לא לרפואה אך לכל השאר בוודאי מספיק).

אז רציתי להגיד לניב תודה רבה מעומק הלב על ערכת הספרים המצויינת, אשר מוכיחה שניתן להוציא ציון גבוה ולשפר ב-30 נק' גם בלי לטרטר את עצמך בנסיעות ולבזבז אלפי שקלים על קורסים.

תודה רבה ניב ממליצה בחום!!!

check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים

תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי

ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
עדן קורן - ציון פסיכומטרי 697
697
עדן קורן
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
יובל עשור - ציון פסיכומטרי 694
694
יובל עשור
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
שחר מימון - ציון פסיכומטרי 702
702
שחר מימון
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
רועי טנסקי - ציון פסיכומטרי 656
656
רועי טנסקי
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
נועם רוטמן - ציון פסיכומטרי 745
745
נועם רוטמן
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר