נשמח לעזור גם לך להצליח!

נטע קוטר

ציון 699 - שיפור של 76 נקודות!

הקודם
הבא
נטע קוטר - ציון פסיכומטרי ציון 699
התחלתי את סאגת הפסיכומטרי בחופש שבין כיתה י"א ל-י"ב, במטרה להתקבל לעתודה. אני מודה: לא השקעתי כ"כ, ובצירוף עם קורס מזורז שלטעמי לא התאים לי, קיבלתי 546 במועד אוקטובר 2011.בחופש לאחר מכן התחלתי את לימודי בקדם המכינה ואז במכינה הקדם אקדמית. הקורס שעברתי היה של אותה החברה ועם זאת הצלחתי לשפר את הציון ל-623. נחמד, אבל לא מספיק.

החלטתי ללמוד לבד. היה לי ברור שבמועד השלישי עליי לעבוד על נקודות ספציפיות וקורס לא יהוו את המסגרת המתאימה עבורי... תוסיפו לכך את המחיר היקר של הקורסים למיניהם ואת העובדה שגם כך ביליתי את מרבית השנה בהכנה איטית לפסיכומטרי ואת מרבית היום בשיעורי המכינה, ומובן שאלמד לבד. חיפשתי באינטרנט והתייעצתי עם חברים, עד שהגעתי לאתר של ניב רווח. לאחר סקירה של תכני האתר והשוואה למכונים אחרים, הבנתי שזוהי החברה היחידה המציעה ערכה ללמידה עצמית. הם נראו לי אמינים ובעלי תכנים עדכניים, ויצרתי איתם קשר. בעזרת התאמה אישית לצרכי הגיעה אליי הערכה. התחלתי ללמוד, תוך מעקב אחרי תוכנית הלימודים שהופיעה באינטרנט ושימוש באפליקציית המילים הנהדרת.

אהבתי במיוחד את העובדה שהחומר הופיע בצורה מדורגת, מה שאפשר קליטה טובה של החומר, ואת הזמן שנדרשתי להקדיש כל יום ללימודים. בניגוד לפעמים הקודמות, ביצוע המטלות לקח לי 3 שעות בממוצע וכך התאפשר לי לשלב גם דברים אחרים במהלך תקופת ההכנה. לאחר עבודה מאומצת אך מהנה (יחסית), השגתי את הציון שקיבלתי ברוב הסימולציות- 699 !!

אני ממליצה בחום על הערכה לכל מי שמחליט ללמוד לבד!
נטע.
 
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר