נשמח לעזור גם לך להצליח!

עמית עפרוני

ציון 721 - 147 בחלק הכמותי

הקודם
הבא
עמית עפרוני - ציון פסיכומטרי ציון 721

לאחר שחררורי מהצבא נרשמתי לקורס פסיכומטרי וקיבלתי ציון שלא הייתי מרוצה ממנו יחסית להשקעה. הביטחון שלי מעצמי ירד. אבל לא התייאשתי ואמרתי שאני אעשה שוב, אבל הפעם כבר לא יכולתי לקחת קורס כי התחלתי לעבוד וזה לא הסתדר. שמעתי שאצל ניב רווח יש אפשרות לקנות ספרים במטרה ללמוד לבד, נכנסתי לאתר וקראתי על למידה עצמאית לפסיכומטרי.

למען האמת חשבתי שלא נראה לי שאני אחד מאלו שיצליחו כך כי אם עם קורס קיבלתי ציון שלא מספק אותי אז עוד לבד? כשאין משמעת של קורס, וכשזה אתה עם עצמך באיזי.. קצת חששתי וחשבתי שאני אקבל ציון קרוב למה שקיבלתי. קניתי את ערכת הספרים בתוספת בדיקת חיבורים. הורדתי את תוכנית הלימודים שבאתר ולמדתי לפי זה. התחושה היתה הרבה יותר רגועה. לאט לאט ראיתי שאני מצליחה לפתור כמעט את כל התרגילים, בכמותי הביטחון שלי עלה ואפילו במילולי, נקודת החולשה שלי הצלחתי יחסית. הגעתי לבחינה הכי שלווה ובטוחה בעצמי. הבחינה זרמה ויצאתי עם הרגשה באמת טובה.

קיבלתי את התוצאות של הבחינה ולא האמנתי! 721!, 147-כמותי 131-מילולי ו141-אנגלית. ואני זוקפת זאת לספרים ולמסירות של כל המערכת אם זה בפורום ובבדיקות חיבורים. הם החזירו לי את הביטחון בעצמי והשאלות שבספרים שיקפו לגמרי את הבחינה. בקיצור כל מילה נוספת מיותרת המספרים דיברו בעד עצמם. אז אם אתם עוד מתלבטים ומהססים זה לגמרי אפשרי להצליח ללמוד לפסיכומטרי לבד עם ערכת הלימוד של ניב רווח!

check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר