נשמח לעזור גם לך להצליח!

מריה שווץ

ציון 614 - מרוצה מאוד!

הקודם
הבא
מריה שווץ - ציון פסיכומטרי ציון 614
את ניב רווח פסיכומטרי זכיתי להכיר כשניגשתי לפסיכומטרי בפעם השנייה. מכיוון שכבר עברתי קורס הכנה לפסיכומטרי בפעם הראשונה, לא הרגשתי צורך בקורס נוסף. החלטתי ללכת על האופציה של לימוד עצמי והחלטתי לתת לערכת הלימוד העצמאית הזדמנות. אם כבר עברתם קורס פסיכומטרי בעבר ואינכם מרגישים צורך לגשת לקורס נוסף, הייתי ממליצה על ערכה זו. פרט לעובדה שהערכה מקיפה את כל החומר הנדרש לבחינה הפסיכומטרית, היא גם כוללת פתרונות מלאים ומפורטים שמסייעים לנבחנים בהבנת החומר. השאלות מגוונות ומקיפות את החומר, והפתרונות המלאים מציגים דרכים שונות לפתרון, שלעיתים משמשים ככלי לפתרון שאלות אחרות. חשוב לציין שבנוסף לערכה הלימודית ישנו פורום שזמין לרשותכם לכל שאלה לגבי דברים שלא הבנתם ולו"ז הלימודי שניב רווח מספק לרוכשי הספרים ללימוד עצמי.

בתור אחת שקיבלה ציון נמוך בפעם הראשונה למרות ההשקעה הרבה והמאמץ, בעת הלמידה בפעם השנייה הרגשתי פחד וחוסר ביטחון שההשקעה והזמן הרב שאני אתן מעצמי ירדו לטימיון ואני לא אצליח לשפר את הציון מהפעם הקודם. אולם, להפתעתי הרבה, בעזרת הלו"ז המאוד מאורגן של ניב רווח פסיכומטרי וערכת הספרים המפורטת והמעמיקה, הצלחתי להחזיר את הביטחון העצמי שלי ולראות את כל תהליך הלמידה והבחינה עצמה באור חיובי יותר.

חשוב לי להדגיש שאחד הגורמים העיקריים שסייע לי להגיע לציון שיש לי כיום הוא הלו"ז שניב רווח מספק לנבחנים, לו"ז בן שמונים יום שמסודר לפי מטלות שיש לבצע בכל יום. לאורך כל תקופת הלמידה שלי עבדתי בצמוד ללו"ז, ועל אף שהתחלתי באיחור של עשרים ימים מהלו"ז, העובדה שיש לי תוכנית לימודים מסודרת מול העיניים דרבנה אותי ללמוד ולתת מעצמי יותר. זאת ועוד, הלו"ז הוא לא דבר מובן מאליו ולא כל מכינת פסיכומטרי מספקת אותו. בנוסף, כפי שכבר ציינתי קודם, הפתרונות המלאים היו גם הם כלי למידה בשל עצמם וההסברים בתחילת כל פרק סייעו בריענון של החומר הנלמד.

אז בקיצור, אם אתם אנשים בעלי יכולת למידה עצמית, עברתם כבר מכינה פעם ורוצים לחסוך כסף הייתי ממליצה לכם לרכוש את הספרים של ניב פסיכומטרי. בהתחלה גם לי היו ספקות ,אבל אחרי שנתתי לניב רווח הזדמנות - לא התאכזבתי.

אז תרכשו! כי לא תתאכזבו;)
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר