נשמח לעזור גם לך להצליח!

שחזור סימנים

מה בודק מבחן שחזור סימנים?

מה בודק מבחן שחזור סימנים?

מבחן שחזור סימנים הוא מבחן שנועד לבחון מהירות, דיוק, הקפדה על פרטים ואת סדר העדיפויות שלכם עבור אותן מיומנויות. כך למשל, אדם שיסיים את המבחן בזמן קצר מאוד, עלול פעמים רבות לטעות בחלק מהפריטים, טעויות שהן לרוב תוצאה של מהירות הביצוע.

מעבר לכך, מבחן זה נועד לבדוק את היכולת של המועמד ללמוד במהירות ולהפנים חומר חדש. מבחן זה נחשב למבחן חשוב ולכן כדאי מאוד להתרכז בו.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
הוראות

הוראות

במבחן זה תקבלו דף נייר המחולק לשני חלקים: בחלק הראשון טבלה, ובה לכל אות או מספר מוצמד סימן או תו מסוים, כמו למשל בטבלה הבאה:
# + * ~
1 2 3 4
בחלק השני של הדף תוצג בפניכם טבלה חסרה ובה חזרה רנדומאלית על האותיות והמספרים בלבד, כלומר, ללא הסימנים שהוצמדו אליהם קודם לכן:
                   
1 2 1 4 4 3 4 2 1 3
המשימה שלכם תהיה לצייר לכל אחד מהפריטים את הסימן המתאים בהתאם לטבלה המקורית (שנמצאת תמיד בראש הדף, לנגד עיניכם). כך למשל, ההשלמה הנכונה של טבלה זו תהיה:
# + # ~ ~ * ~ + # *
1 2 1 4 4 3 4 2 1 3
משך הזמן לפתרון

משך הזמן לפתרון

במבחנים מסוג זה, פרק הזמן שיינתן לכם יהיה קצר מאוד. חשוב לפעול במהירות אך גם לוודא שמילאתם את הטבלה בצורה רציפה ולא דילגתם על פריטים. שימו לב! דילוג הפריטים ייחשב כטעות שתוביל להפסקת הבדיקה בנקודה בה נקטע הרצף.  

במבחנים אלו מושם דגש רב על דיוק ולכן חשוב שתמלאו בצורה איכותית, אפילו על חשבון הספק.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
שיטת עבודה

שיטת עבודה

בתחילת המבחן סביר להניח שתצטרכו להסתכל בכל פעם על הטבלה המלאה על מנת להתאים לכל אות או ספרה את הסימן הרלוונטי, אך עם ההתקדמות במילוי הטבלה תראו כי אתם כבר זוכרים סימנים רבים בעל פה, דבר אשר מאיץ את קצב העבודה.

כיצד תזכרו את הסימנים? נסו בהתחלה להתמקד בסימן אחד שקל לכם לזכור. דרך מומלצת לזכור את הסימנים היא ליצור אסוציאציות בינם לבין האות או המספר אליהם הם משויכים. למשל, שימו לב אם הצורה שלו מזכירה לכם קצת את הספרה או האות שהוא מייצג. בדוגמה לעיל אפשר לראות כי הסימן + מורכז משני קווים וכך ניתן לקשר אותו לספרה 2 אותה הוא מייצג.
טיפ!

טיפ!

הרשו לעצמכם למלא את הטבלה מבלי להסתכל בטבלה המקורית רק אם אתם בטוחים לחלוטין שאתם זוכרים את הסימנים כראוי. בנוסף, בדקו מדי פעם כי לא טעיתם במילוי הטבלה על ידי השוואת סימונכם לטבלה המקורית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר