נשמח לעזור גם לך להצליח!

הכנה למרכזי הערכה

מהו מרכז הערכה?

מהו מרכז הערכה?

מרכז הערכה הנו יום מרוכז בו בוחנים קבוצת מועמדים למשרה מסוימת. מרכזי הערכה משמשים כלי מיון יעיל עבור חברות רבות ומכוני מיון שונים. באמצעות מרכז הערכה ניתן לבחון את התנהגותו של המועמד בחברת אנשים ולעמוד על היכולות החברתיות שלו, יכולת ביצוע משימות בצוות ועוד.

מועמדים רבים נוטים לחשוש ממרכזי הערכה אלו, ואינם בטוחים כיצד עליהם להתנהג. הכנה נכונה למרכז הערכה יכולה להפחית את הלחץ מהמועמד ולספק לו את כל הכלים להראות את יכולותיו ותכונותיו האמתיות.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
מה כולל מרכז הערכה?

מה כולל מרכז הערכה?

מרכזי הערכה עשויים להשתנות בהתאם למכון בו מתקיים יום המיונים או בהתאם למשרה אליה מתמיינים. באופן כללי, ישנם מספר כלים עיקריים בהם עושים שימוש ברוב מרכזי ההערכה.

אם זומנתם למרכז הערכה, סביר מאוד שהיום יתחיל בשיחת פתיחה קבוצתית בה תתבקשו להציג את עצמכם בקצרה. לאחר מכן ייתכן והמאבחנים יציגו בפני הקבוצה שאלה זהה או דילמה מסוימת עליה כל אחד יצטרך לענות בתורו. לעתים רבות, שיחת פתיחה זו גולשת במהרה למה שמכונה "דינאמקיה קבוצתית".
קראו עוד על דינאמיקה קבוצתית וכיצד לפעול בה.

לאחר שלב הדינאמקיה הקבוצתית מתבצע בדרך כלל סינון ראשוני של מועמדים אשר לא צלחו את השלב הראשון. חשוב לזכור שכל סינון במהלך היום, גם הראשון, אינו אומר כלום עליכם או על יכולותיכם. ישנן סיבות רבות לכך שמועמדים לא צולחים מרכזי הערכה, וגם מועמדים טובים לעתים אינם מצליחים לבטא את עצמם ביום זה, וכך "מתפספסים" ע"י המאבחנים.

המועמדים שנותרו לאחר הסינון הראשוני עוברים לשלב הריאיון האישי בו המראיין או המראיינים בוחנים לעומק כל מועמד באופן אישי, ושואלים שאלות על סמך הנתונים שהצטברו על המועמד עד עתה.
קראו עוד על הריאיון האישי וכיצד להתכונן אליו.

בדרך כלל, לאחר מספר ימים, תקבלו תשובה האם התקבלתם למשרה או לא. כאמור, השיקולים לכך רבים וחשוב לזכור שיש מספר מקומות מוגבל לכל משרה. מרכז הערכה הוא יום אחד בו נבחנות יכולות מסוימות שלכם, ובהחלט ייתכן שביום המסוים הזה לא הייתם במיטבכם.
מבחנים קוגניטיביים

מבחנים קוגניטיביים

המבחנים הקוגניטיביים משמשים כלי מיון נוסף למכוני מיון ולחברות בעת העסקת עובדים. מבחנים אלו מתבצעים על מחשב וכל מועמד נבחן באופן אישי. בחלק מן המקרים, המבחנים הקוגניטיביים קודמים למרכז הערכה, ולמעשה על סמך מבחנים אלו מוזמנים המועמדים הרצויים. בחלק מן המקרים, ייתכן שהמבחנים הקוגניטיביים יתבצעו ביום המיונים עצמו.

מבחנים קוגניטיביים כוללים מבחנים פסיכוטכניים או מבחנים טכניים, מבחני אישיות ומבחני אמינות. סוגי המבחנים משתנים בהתאם לסוג המשרה. ערכת ההכנה למבחני מיון מבית ניב רווח כוללת שאלות תרגול רבות אשר סביר שתופענה במבחנים השונים.
קראו עוד על מבחנים קוגניטיביים: מבחנים פסיכוטכניים, מבחנים טכניים, מבחני אישיות, מבחני אמינות.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
היכן מתקיימים מרכזי הערכה?

היכן מתקיימים מרכזי הערכה?

ערכת ההכנה מבית ניב רווח מכינה אתכם למרכזי הערכה במכוני מיון כגון: אדם מילא, מכון פילת, קינן שפי ועוד. הערכה מתאימה עבור העומדים בפני מרכז הערכה לתפקידים שונים כגון: נציגי שירות לקוחות, נציגי תמיכה טכנית, עובדי בנק, יועצי מכירות, מוקדנים וכדומה.

מרכזי הערכה הינם חלק מהליך גיוס עובדים בחברות רבות, כגון: סלקום, פלאפון, אורנג', יס, הוט, בזק, בזק בינלאומי, נטוויז'ן, בנקים שונים ועוד.

התקשרו עוד היום ונעזור לכם להתקבל!

להזמנות ובירורים: 1-800-750-760
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר