נשמח לעזור גם לך להצליח!

מה קורה ביום המיונים?

הכנה למבחני מיון לעבודה

הכנה למבחני מיון לעבודה

נבחנים רבים מדווחים על חרדה לקראת יום המיונים, הנובעת, פעמים רבות, מחוסר ידע לגבי המצופה להם באותו היום. על כן, אנו רואים לנכון לפרט מה מצפה לכם בימי המיון כפי שמתקיימים במרבית מכוני המיון בישראל. עם זאת, נציין כי סדר היום משתנה בין מכוני המיון השונים, והתחנות אותן תעברו עשויות להשתנות כתלות בתפקיד אליו אתם מתמיינים.

ובכל זאת, המידע שתקראו כאן יקנה לכם מושג כללי בדבר המשימות המחכות לכם ביום ארוך זה ויאפשר לכם להתארגן הן ברמה הטכנית, מבחינת הדברים אותם תצטרכו להביא עמכם, והן מבחינה נפשית, שכן, כאמור, הכנה מוקדמת תורמת להפחתת חרדה.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
רישום בעמדת המזכירות

רישום בעמדת המזכירות

אם כן, בהגיעכם למכון המיון, במרבית המקרים תידרשו לעצור בעמדת המזכירות על מנת להירשם. לעתים תידרשו להציג תעודה מזהה ולעתים תידרשו להזדהות רק בשמכם.

בהזדמנות זו תוכלו לבדוק האם אנשים נוספים מתמיינים כמוכם לאותו התפקיד, ואף לבחון את האנשים שסביבכם על מנת להתרשם מהם ולדעת מה צפוי לכם במפגש עמם.
שלב מבחני המיון

שלב מבחני המיון

לאחר מכן יקראו בשמכם ותתבקשו להתחיל את יום המיונים. במרבית המקרים יתחיל היום בחלק הפסיכוטכני, כלומר במבחנים הפסיכוטכניים השונים, אשר משתנים בהתאם לתפקיד אליו אתם מתמיינים. החלק הפסיכוטכני נמשך לרוב כ- 3-4 שעות.

לעתים תתבקשו לצאת במהלך החלק הפסיכוטכני גם למשימות אחרות כמו ראיון אישי, ולאחר מכן תחזרו אל המבחנים הפסיכוטכניים. לאחר החלק הפסיכוטכני ייתכן כי תעברו חלק של מבחנים אישיותיים או דינמיקה קבוצתית. הדבר משתנה כתלות בתפקיד אליו אתם מתמיינים ובארגון הממיין.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
כדאי לדעת

כדאי לדעת

חשוב לדעת כי סדר המבחנים משתנה וכי בחלק מהתפקידים אליהם תתמיינו תעברו יום מיונים שבו לחלק הפסיכוטכני משקל גדול יותר, ועבור תפקידים אחרים תעברו יום מיונים שבו לחלק האישיותי משקל גדול יותר.

כך או כך, מדובר בשני החלקים המרכזיים אותם תעברו במסגרת יום זה, וגם אם המשקל היחסי של כל אחד מהם ישתנה – אנו ממליצים להיות ערוכים לשניהם.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר