נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחנים פסיכוטכניים - מבחני זריזות ודיוק

למי מיועדים מבחני זריזות ודיוק פסיכוטכניים?

למי מיועדים מבחני זריזות ודיוק פסיכוטכניים?

מבחני זריזות ודיוק הינם חלק מסדרת המבחנים הפסיכוטכניים ומטרתם לבחון הספק, הבחנה בפרטים ויעילות בזמן מילוי משימות. מבחנים אלו יינתנו, לרוב, למועמדים לתפקידים פקידותיים כמו מזכירות וניהול משרד, אך גם לתפקידים הדורשים קצב עבודה טוב, דיוק והבחנה בפרטים קטנים כמו הנהלת חשבונות והנדסה, למשל.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
מה בודקים המבחנים?

מה בודקים המבחנים?

במבחנים מסוג זה תצטרכו להתמודד עם כמות גדולה של מידע בתוך זמן קצר. המבחנים בוחנים יכולת דיוק ולצידה גם מהירות והספק עבודה.

מעבר ליכולות אלה, מבחני דיוק יכולים לשקף תכונות נוספות של המועמד, כגון השקעה מחשבתית, יסודיות ורצינות. מבחני זריזות יכולים לשקף זריזות מחשבתית, יכולת להתמודד עם עבודה מצבי לחץ ועוד.

מבחני זריזות ודיוק קיימים בגרסאות שונות, וברובם תידרשו להשוות בין נתונים (למשל, להשוות בין עמודות בתוך אותה הטבלה או בין שתי טבלאות שונות) ולאתר טעויות. מבחנים אלו מצריכים תשומת לב רבה לפרטים הקטנים.
כיצד ניגשים למבחני זריזות ודיוק?

כיצד ניגשים למבחני זריזות ודיוק?

מאחר שמבחנים אלו דורשים ריכוז ואנרגיות ממוקדות, אנו ממליצים, אם הדבר האפשרי, לצאת לפניהם להפסקה, לנשום, לשתות, לאכול קובית שוקולד, ולגשת אליהם בתפקוד שיא. אם תפתרו את המבחנים הללו במצב של עייפות או לאחר מבחנים רבים ללא הפסקה ביניהם – התוצאה תהיה בהתאם.
כמו כן, היכרות מוקדמת עם מבנה המבחנים ותרגולים יכולים לשפר את הביצועים במבחנים אלו.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
טיפ לפתרון מבחני זריזות ודיוק

טיפ לפתרון מבחני זריזות ודיוק

את הפריטים יש לנסות לפתור מהר ככל הניתן, אולם במבחנים מהסוג הזה שמים דגש על מספר התשובות הנכונות, ועל כן מוטב להספיק להשיב על פחות שאלות אך להשיב נכונה על אלו שהספקתם, מאשר לסיים לפתור את כל השאלות אך לטעות ברבות מתוכן.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר