נשמח לעזור גם לך להצליח!

הוראות שימוש למערכת התרגול

הוראות שימוש למערכת מבחני מיון

הוראות שימוש למערכת מבחני מיון

ברוכים הבאים למערכת התרגול של ניב רווח – הכנה למבחני מיון לעבודה!

כמה הנחיות קצרות לפני שמתחילים לתרגל:
לאחר שתירשמו למערכת תוכלו למצוא בסרגל הכלים השחור שבחלקו העליון של המסך את הדו"ח האישי שלכם, בו תוכלו לעקוב אחר התקדמותכם בנושאי התרגול השונים. הדו"ח האישי מחולק ל- 7 נושאים: מבחני אישיות, מבחנים מילוליים, מבחנים כמותיים, מבחנים צורניים, מבחני זריזות ודיוק, מבחן ידע באנגלית ומבחן ידע טכני.

בדומה למבחן האמת, התרגול בכל אחד מהנושאים מתקיים באופנים שונים: חלק מהשאלות הינן שאלות פתוחות, חלק מהשאלות הינן שאלות רבות ברירה ("אמריקאיות") וחלק מהשאלות מצריכות הדפסה של קבצים על מנת לפתור אותן במתכונתן המקורית. הקלקה על כל אחד מהנושאים תיפתח מגוון מבחנים הנכללים תחת אותה הקטגוריה:

מבחנים פסיכוטכניים - חלוקה למקבצים
תרגול המבחנים הפסיכוטכניים (מבחנים מילוליים, מבחנים כמותיים, מבחנים צורניים, מבחני זריזות ודיוק, מבחן ידע באנגלית ומבחן ידע טכני) נעשה במקבצים. החלוקה למקבצים מאפשרת לכם לתרגל שאלות בודדות בכל מקבץ, תוך מדידת הזמן התואם לזה שיעמוד לרשותכם במבחן האמיתי. בחלק זה תוכלו לקרוא שיעור כתוב בכל אחד מנושאי הבחינה, לעקוב אחר מספר המקבצים שפתרתם, להתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם עבור כל מקבץ ועבור כל אחד מששת הנושאים.

בסיום כל מקבץ, לאחר שתקליקו על הכפתור "שליחה", יופיע מתחת לכל שאלה הסבר מפורט, כך שתוכלו לתחקר את תשובותיכם ולהבין כיצד ניתן היה לפתור את השאלה. עם זאת, עבור שאלות בעלות מאפיינים ייחודיים, כמו למשל שאלות המצריכות מנייה של לבנים או העתקה של צורות, לא יינתן הסבר מפורט שכן אין בו צורך.

מבחני אישיות
בשונה ממקבצי התרגול של המבחנים הפסיכוטכניים, המבחנים השונים הנכללים תחת לשונית "מבחני אישיות" אינם מוצגים במתכונת של תרגול, כי אם במתכונת של הסברים, דוגמאות ושאלות להתנסות. בעמודי מידע אלה תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לקראת המפגש עם המבחנים ההתנהגותיים והפסיכולוגיים שביום המיונים לעבודה.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר