נשמח לעזור גם לך להצליח!

מיונים לתעסוקה - מדריך למועמדים

זומנתם לאחד ממכוני המיון?

זומנתם לאחד ממכוני המיון?

התרגשות גדולה! ראשית, חשוב לומר שזימון כזה הוא כבר בגדר "חצי עבודה" – על פי קורות החיים שלכם ונתוניכם האישיים נמצאתם בעלי פוטנציאל להתאים לתפקיד, וכעת מקום העבודה אליו אתם מתמיינים מעוניין להעמיק את ההיכרות עמכם ולבחון את כישוריכם בצורה מקיפה. על כן, על אף הלחץ הכרוך ביום מיונים מכריע זה, כדאי להגיע אליו בגישה חיובית – זומנתם אליו כי אתם כנראה מתאימים!

מדריך זה נועד ללוות אתכם, כל אותם מתמיינים שבחרו להתכונן ליום המיונים בעזרת חומרי ההכנה של ניב רווח - הכנה למבחני מיון לעבודה, לכל אורך הדרך, החל ממתן מידע מקיף על יום המיונים והנעשה בו, וכלה בהכנה נרחבת למבחנים הנפוצים ביותר שסביר שתיתקלו בהם.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
מידע שימושי לקראת יום המיונים

מידע שימושי לקראת יום המיונים

מידע שימושי על מיונים תעסוקתיים לעבודה במכוני המיון השונים, פרטים על מהלך יום המיונים, טיפים ועצות לקראת יום המיונים וטכניקות להתמודדות עם חרדה תוכלו למצוא בקישורים הבאים:
איך מתכוננים ליום המיונים?

איך מתכוננים ליום המיונים?

עמוד זה מיועד בעיקר לרוכשי חומרי הלימוד שלנו, ולכן אם אכן רכשתם אותם, אנו שמחים לבשר לכם כי כבר עשיתם צעד חשוב לקראת הכנה נכונה למבחנים. לאלו מכם שרכשו את התרגול המקוון, אנו ממליצים לעבור על הוראות השימוש במערכת התרגול שלנו, על מנת להבין כיצד בנויה המערכת ולהתחיל לתרגל. לאלו מכם שרכשו את ספר ההכנה שלנו, אנו ממליצים להתחיל מקריאת עמודי המידע שבתחילתו ולאחר מכן לעבור על המבחנים השונים.

המבחנים הפסיכוטכניים, כמו גם מבחני האישיות בהם תיתקלו ביום המיונים לעבודה, משתנים בין מכון אחד למשנהו ובין התפקידים השונים אליהם תתמיינו. עם זאת, חומרי ההכנה שלנו כוללים את המבחנים הנפוצים ביותר ולכן אנו ממליצים לעבור על כולם ולתרגל את הנושאים השונים הנכללים בהם. אם בכל זאת זמנכם קצוב, אנו ממליצים לכם לעבור על המבחנים שבהגדרתם תקראו לאיזה סוג תפקידים הם מיועדים. כך למשל, אם אתם מתמיינים לתפקיד של פסיכולוגים או עובדים סוציאליים, פחות סביר שתיתקלו במבחן הטכני, ואם תתמיינו לתפקידים הכרוכים בעבודה פרטנית, פחות סביר כי תיאלצו לעבור דינמיקה קבוצתית.

מעבר לכך, באתר שלנו תוכלו למצוא שפע של מידע על המבחנים השונים, מטרתם וסוגיהם, עמודי מידע כלליים על יום המיונים, מידע על מכוני המיון השונים ועוד. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
איחולי הצלחה

איחולי הצלחה

לאחר שסיימתם לקרוא את עמודי המידע השונים, בספר או באתר, תרגלתם את המבחנים השונים וראיתם כי השד אינו נורא כל כך, אתם מוכנים לצאת לדרך. עברו שוב על עמודים העוסקים ביום המיונים עצמו כדי לוודא שאינכם שוכחים לקחת עמכם דבר. ביום שלפני יום המיונים, אנו ממליצים לנוח, להירגע ולישון היטב, כדי שתגיעו ליום ארוך זה כשאתם בשיאכם.

זכרו שעל אף שמדובר ביום מלחיץ למדי, שום דבר אינו הרה גורל כפי שנראה לנו. גם אם מבחן מסוים הלך פחות טוב מאחר, לא תישפטו רק על פיו (זו גם הסיבה, אגב, לריבוי המבחנים). גם אם תצאו מהיום כולו בהרגשה לא פשוטה, זכרו שתוצאותיכם תשוונה לאלה של מועמדים אחרים ושמרו על אופטימיות (אם היה לכם קשה, סביר כי גם לרבים וטובים אחרים - מדובר ביום מאתגר במתכוון!).

אנו מאחלים לכם בהצלחה בתהליך הלמידה וכמובן - בהשגת התפקיד המבוקש.
צוות ניב רווח הכנה למבחני מיון לעבודה. 
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר