נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחנים פסיכוטכניים - מבחני ידע באנגלית

מה הם מבחני ידע באנגלית?

מה הם מבחני ידע באנגלית?

מבחני האנגלית הפסיכוטכניים השונים יינתנו, במרבית המקרים, למועמדים למשרות הדורשות תפקוד באנגלית, כמו גם לתפקידי שירות לקוחות או פקידות, שבמהלך עבודתם יצטרכו להעניק שירות בשפה האנגלית. ההמלצה שלנו על מנת לשפר את האנגלית לקראת המבחן – לנסות ולקרוא כמה שיותר קטעי אנגלית בשבוע-שבועיים שלפני יום המיונים. כך למשל, תוכלו לקרוא עיתון יומי, ספר, כתבות באנגלית וכו'. תרגול כזה יהפוך גם את הידע שנצבר בעבר לזמין יותר. כמו כן, קצב הקריאה ישתפר מעט, ולכן גם פתרון המבחנים יהיה מהיר יותר. מבחן האנגלית יכול להיות מורכב מסוגים שונים של מבחנים. קיימים שלושה סוגי מבחנים נפוצים:

1. השלמת משפטים

2. הבנת הנקרא

3. ניסוחים מחדש

חשוב לזכור שהמבחנים והרכבם משתנים בין מכוני המיון השונים.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחני מיון?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
השלמת משפטים

השלמת משפטים

במסגרת נושא זה יוצגו לכם מספר משפטים, אשר מכל אחד מהם הוחסרה מילה. עליכם לבחור בתשובה אשר תשלים את המשפט בצורה הטובה ביותר.
הבנת הנקרא

הבנת הנקרא

במסגרת נושא זה יוצגו לכם קטעי קריאה קצרים ולאחריהם שאלות. קראו את הקטעים היטב ובחרו את התשובות המתאימות ביותר לכל שאלה, בהסתמך על הכתוב בקטע.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ניסוחים מחדש

ניסוחים מחדש

במסגרת נושא זה יוצגו לכם מספר משפטים, כאשר לאחר כל אחד מהם, ארבע אפשרויות להצגת אותו הרעיון בניסוח שונה. עליכם לבחור במשפט אשר משקף בצורה המדויקת ביותר את משמעותו של המשפט המקורי.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר